Техно

Де купити телефон Vertu

Телефони Vertu це завжди символ приналежності до інтелектуальної та культурної еліти, який відображає високий соціальний статус. Такі телефони характерні якісною збіркою, з цікавим і унікальним дизайном, який приємно тримати в руках та показувати в компаніях. Його головні переваги – це чистий звук, міцність, хороші характеристики та люксовий дизайн.

З точки зору акуратності копіювання робиться величезна кількість примітивних екземплярів. На виробників, які роблять неоригінальні копії з багатьма дефектами, не слід покладатись. Однак багато виробників орієнтуються на якісне виготовлення оригіналів. Вони значно економлять, при цьому використовуючи китайські деталі. Рівень пайки в таких телефонах не гірше, ніж у фірмових моделей. Англійські копії телефонів Vertu з хорошими властивостями зазвичай дорожче на 10-20%. Якщо покупець немає достатню кількість грошей, але бажає придбати стильний телефон з великою кількістю функцій, то йому слід звернути увагу на репліку. Інтернет-магазин Newtechnology пропонує придбати якісні копії телефонів Vertu. В магазині можна придбати такі телефони Vertu, як: Constellation, Alligator, Pure Jet, Bentley, Clous de Paris, Sky Blue, Ultimate Black, Lizard.

Наприклад, копія Vertu Constellation нічим не поступається за параметрами оригіналу. Справжні моделі прикрашені сапфірами, які створюються із застосуванням рідкісних речовин. Сапфірові полікристали виключають можливість пошкодження дисплею. Слоти Sim-карт виготовлені з ексклюзивним орнаментом та з цільного золотистого металу. Власник копії смартфона Constellation може замінити карту, не вимикаючи пристрій. Клавіатура запатентована та забезпечена підшипниками з рубінового каменю. В результаті чого, клавіші ковзають по поверхні та розташовуються так, що не чіпляють основу телефону. Знос повністю виключений. Натискання кнопок має своєрідний звук.

Головні переваги якісної копії Верту:

– 100% схожість з оригіналом;

– якісні матеріали обробки;

– ідеальний стерео звук;

– приємний на дотик;

– ручне виготовлення.

У деяких Signature S задня панель виготовлена з кераміки або шкіри чорного кольору. Також бувають вставки рожевої позолоти, які роблять вигляд телефону надзвичайно гарним. Але вартість такого Vertu може складати близько 19 тисяч доларів. Навіть найуспішніші бізнесмени України не можуть дозволити собі придбати такий телефон. Але онлайн-магазин Newtechnology має в асортименті фінські точні копії Vertu, включаючи копії смартфонів Constellation та телефони Design. На сайті https://newtechnology.com.ua/katalog/exclusive_mobile_telefoni/brand/VERTU, можна переглянути каталог телефонів Vertu з розгорнутими характеристиками. Замовити такий телефон дуже просто. Оплата та доставка проводиться зручними для покупця способами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України