Новини

Де дешево замовити друк візиток в Києві

замовлення візиток в Києві
замовлення візиток в Києві

В нашій мережі Maxway термінове виготовлення та друк візиток дешево обходиться замовникові і відбувається з використанням самих різних матеріалів. Ми здійснюємо друк візиток і на стандартному картоні, і на елітній дизайнерському папері, а також пластику, застосовуємо скруглення кутів, фігурну вирубку, тиснення фольгою та інші види післядрукарської обробки. Після всіх проведених операцій простий прямокутник паперу виглядає як витвір мистецтва, підкреслюючи тим самим статус власника візитної картки.

І для представника великої компанії, і для приватної особи виготовлення візиток проводиться з урахуванням усіх побажань замовника — по папері і способу друку, по колірній гаммі і наявності зображень. Завдяки оптимальному поєднанню ціни, матеріалів, швидкості виготовлення і забезпечується можливість дешево замовити візитки і надрукувати в обумовлені терміни. У всіх наших копіювальних центрах можлива чорно-білий та кольоровий друк візиток.

Термінове виготовлення та друк візиток дешево в Києві

У Києві цілком реально виготовити візитки дешево, але, незважаючи на низькі ціни, дешеві візитні картки будуть виглядати гідно за рахунок грамотно побудованого оригінал-макета, підбору кольорів і високоякісного друку. При обмеженому бюджеті замовника ми виготовляємо дешеві візитки на щільному папері без будь-якої додаткової обробки. Привабливий дизайн візитних карток, ідеальна передача кольору, матеріали від провідних виробників — і ваші картки займуть почесне місце в будь візитниці. Цифровий друк візиток, офсетний або візитки шовкографією — в наших майстернях можливо все.

Якісне виготовлення та друк візиток в Києві дешево здійснюють всі наші філії, тому для виготовлення необхідної поліграфічної продукції ви можете вибрати будь копіцентр, зручний для вас за місцем розташування.

У будь-якому з наших копіцентрів здійснюється термінове виготовлення візиток з нуля, а також терміновий друк візиток з оригінал-макета замовника за скромною ціною. Замовити друк ви можете на сайті в розділі Визитки в Киеве. Оперативний друк відбувається на цифровій друкарській машині, тому можливо зробити і невеликий тираж цифрових візиток, який буде готовий буквально за 15-20 хвилин.

Якщо візитні картки раптом закінчилися, а попереду — відповідальний захід, несподівана відрядження або зустріч з потенційними партнерами, ціна ролі не грає, проте в нашій мережі вартість комплекту візиток помірна, навіть якщо виготовлення відбувається терміново. Більше того, розуміючи, як дорога часом буває хвилина, ми можемо доставити термінові візитки в будь-яку точку України. А оплатити наші послуги по виготовленню візиток ви можете готівкою або безготівково.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України