Авторські статті

ДБР зняв відео про Порошенка зі вставками з «95 Кварталу»

Як інформує наш сайт, відомий український політичний аналітик і блогер Павло Нусс пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, ДБР зняв відео про Порошенка зі вставками «95 Кварталу». У відео згадують про політичний тиск, «прикриття ботами Порошенко» і власною дружиною. Це приниження не Порошенко, а самої країни, якою керують відверті вороги державності.

«Скажіть, а довго чекати від ДБР заяви про «необхідність знищення або примусової депортації ботів Порошенко? Щось мені підказує, що вся антикорупційна інфраструктура отримала завдання спробувати спровокувати в Україні реальний, а не вигаданий російською пропагандою громадянський конфлікт, за яким вона маскує свою збройну агресію проти України», – написав аналітик.

Він зазначає, формування державної політики хейта більше 4,5 мільйонів українських виборців, які проголосували за Петра Порошенка у іншому турі, демонізація їх, провокування ненависті до них – це злочин, за який всі виконавці і замовники, тобто, нинішня влада, обов’язково будуть відповідати перед законом і Конституцією. Порошенко залишається одним з найбільш популярних політичних лідерів, за якими не «армія ботів Фейсбук», а цілком реальні люди – ветерани російсько-української війни, волонтери, активісти, виборці, діючі військові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України