ДБР зняв відео про Порошенка зі вставками з «95 Кварталу»

Як інформує наш сайт, відомий український політичний аналітик і блогер Павло Нусс пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, ДБР зняв відео про Порошенка зі вставками «95 Кварталу». У відео згадують про політичний тиск, «прикриття ботами Порошенко» і власною дружиною. Це приниження не Порошенко, а самої країни, якою керують відверті вороги державності.

«Скажіть, а довго чекати від ДБР заяви про «необхідність знищення або примусової депортації ботів Порошенко? Щось мені підказує, що вся антикорупційна інфраструктура отримала завдання спробувати спровокувати в Україні реальний, а не вигаданий російською пропагандою громадянський конфлікт, за яким вона маскує свою збройну агресію проти України», – написав аналітик.

Він зазначає, формування державної політики хейта більше 4,5 мільйонів українських виборців, які проголосували за Петра Порошенка у іншому турі, демонізація їх, провокування ненависті до них – це злочин, за який всі виконавці і замовники, тобто, нинішня влада, обов’язково будуть відповідати перед законом і Конституцією. Порошенко залишається одним з найбільш популярних політичних лідерів, за якими не «армія ботів Фейсбук», а цілком реальні люди – ветерани російсько-української війни, волонтери, активісти, виборці, діючі військові.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh