Вчені з Данії назвали 6 ознак дефіциту білка в організмі людини

Білок є найважливішим компонентом, необхідним для нормального функціонування організму. Данські нутріціоністи назвали шість ознак того, що в тілі людини не вистачає основного будівельного матеріалу і джерела сил і енергії.

Одним з перших сигналів, які посилає організм при дефіциті білка, є постійна тяга до перекусу. Якщо людина голодна у проміжках між основними прийомами їжі, то це свідчить про те, що його їжа містить надмірну кількість вуглеводів. Другою ознакою є повільне загоєння ран. Як відомо, білок бере участь у побудові нової тканини, відповідно, при його нестачі процес відновлення шкіри не може відбуватися швидко.

Третя ознака полягає в проблемах зі шкірою, нігтями і волоссям. Слабке волосся, ламкі нігті, сильне лущення шкіри говорять про необхідність насичення щоденного раціону білком. Ще одним важливим фактором фахівці вважають біль у суглобах і м’язах.
Постійні набряки і часті застуди також можуть свідчити про дефіцит в організмі білка, оскільки саме він сприяє виведенню рідини з тканин тіла і входить до складу імунних клітин. Для поповнення запасу білка вчені рекомендують їсти м’ясо, рибу, яйця, а також продукти, виготовлені з молока.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh