Життя

Дарунок Богів для кожного знака Зодіаку

Вважалося, що Зевс, правитель всіх Богів та Богинь, благословляє людину, наділяючи її даром, який містить в собі якусь особливу силу, полегшує їх тягарем життя.

Як Боги і Богині благословляють знаки зодіаку, даруючи їм унікальні здібності

Вважалося, що Зевс, правитель всіх Богів та Богинь, благословляє шкірного людини, наділяючи його даром, який містить в собі якусь особливу силу, полегшує є тягарем життя. Таким чином, цар Олімпу благословивши знаки зодіаку. Це подарунок, який робить усіх різними, відрізняються один від одного. Вважалося, що Зевс дуже любив людський рід і намагався всіляко допомагати йому в усьому.

Міфи про кожний знаку зодіаку

Існує легенда, яка пояснює появу всіх знаків зодіаку. Захоплюючий міф, який був створений для того, щоб позначити індивідуальні якості кожного з знаків. Так, стародавні греки розповіли дивну історію про те, як Боги і Богині дарували кожній людині божественний дар, що допомагає на життєвому шляху.

У якомусь сенсі, це благословення і прокляття одночасно. Потрібно вміти приймати цей дар і рости разом з ним. Ігноруючи його, можна лише насолити самому собі. І це буде цінним уроком, який навчить вас цінувати не тільки свої можливості, але і здібності інших людей.

Дар Овна: честь

Міф про Овнів

Овен пов’язаний з легендою про Золоте руно , яка відома кожному. Згідно з давнім історикам, Ясон і аргонавти вирушили в довгий шлях, зіткнувшись з тисячею труднощів, щоб здобути Золоте руно. Ясон ніколи не втрачав віри, він продовжував знаходити способі боротьби, щоб досягти успіху разом зі своєю командою. Він був готовий пожертвувати собою заради спільної мети. Зевс вшанував Ясона, перетворивши Золоте руно в яскраве сузір’я, яке нагадує всім про його подвиг донині.

Дар Овна — честь. Він керується ентузіазмом, а іноді і «сліпий» вірою. Їх внутрішній голос продовжує говорити, що все буде добре. І це не просто оптимізм. Це чиста віра у вищі сили, тому Боги і сприяють таким людям. Вони можуть навіть не побачити плоди своєї праці, але їх творча натура ніколи не перестане перетворювати неживу грунт в зелений квітучий сад.

Дар Тельця: сила

Міф про Тільця

Другий знак зодіаку Телець, черпає натхнення від легенди Тесея. Він зголосився бути тим, кого принесуть в жертву Богам. Кожен рік один молодий чоловік з його міста вибирався, щоб бути принесеним у жертву жахливого монстра – Мінотавра. Хлопчика чи дівчинку, беззахисних підлітків, затягли в лабіринт, де мешкав звір. В цьому темному місці йому або їй доводилося блукати страшним коридорами в очікуванні своєї сумної долі. Але Тесей припинив жахливий ритуал, убивши Мінотавра і вибравшись з лабіринту.

Дар Тільця — сила! Незалежно від ситуації або супротивника, вони знайдуть спосіб домогтися заданої мети, якщо вони дійсно хочуть цього. Їх сила виходить зсередини, прямо з серця. І вони повинні навчитися використовувати цей дар. Як відомо, любов долає будь-які перешкоди, а Тельці жадають її всім свої істотою. Тому Боги і наділили їх неймовірною внутрішньою силою.

Дар Близнюків: комунікативність

Міф про Близнюків

Третій знак Зодіаку Близнюки, беруть свій початок з легенди про Диоскурах, двох братів-близнюків, які добровільно вступили в ряди аргонавтів, щоб знайте Золоте руно. Вони були нерозлучні і дуже любили один одного. Разом вони витворили відмінну команду. Альо коли один з братів, Кастор, загинув, другий, Поллукс, був убитий горем. Зевс, який захоплювався любов’ю цих братів, запросивши залишився в живих близнюка жити з ним і іншими Богами на Олімпі. Поллукс шанобливо відкинув пропозицію. Але Зевс знайшов спосіб увічнити їх у пам’яті, зробивши їх 2-ма яскравими зірками.

Дар Близнюків — це комунікативність. Їх дивна здатність збирати і вивчати інформацію настільки незвичайна, що навіть підземний світ не може перешкодити їм в їх починаннях. Вони також володіють дивовижною здатністю входити в будь-які соціальні групи, обмінюючись інформацією та знаходячи цікаві знайомства. Це їх головна перевага. Вісь чому їх називають кращими переговирниками.

Дар Раків: лояльність

Міф про Рак

Четвертий знак Зодіаку, Рак, бере свій початок з легендарного міфу про Геракла. Цей герой був покликаний, щоб допомогти людям позбутися від жахливого багатоголового зміїного монстра — Гідри. Гера, могутня Богиня Олімпу, затаїла образу на Зевса, коли тій обдурив її, породивши Геракла. Щоб допомогти Гідрі вбити Геракла, Гера викликала Короля Крабів (Рак – він же краб). Герой зможу здолати його, а заздрісна Богиня вирішила увічнити в пам’яті мертвого короля яскравим сузір ” ям.

Дар Раків — це лояльність. Вони надзвичайно вірні своїм друзям, родинні та всьому, що пов’ язане з ними. Типовий Рак зробить все можливе, щоб допомогти, і віддасть все необхідне для тих, кого любить. Ця лояльність кілька сліпа, і вони можуть постраждати від цього. Але така віра рано чи пізно винагороджується.

Дар Лева: гордість

Міф про Лева:

П’ятий знак зодіаку Лев, натхненний першою перемогою Геракла над сильним і жахливим Немейським левом, який тероризував людей в окрузі. Герой зробив з його шкури плащ, який захищав його від гострих стріл і мечів в майбутньому.

Дар Лев — гордість. Шкіра та хутро цієї тварини є символами їх гордості. Його не можуть пронизати стріли, які, в наш час, знаходять своє відображення у грубих словах. Але гордість не робить людину великою. Це не зовнішній атрибут. Це внутрішня сила, яка дозволяє чітко розділяти деякі поняття. Гордість може зробити Лева не тільки сильним, але й мудрим, наповненим добротою.

Дар Діви: пристосовність

Міф про Діву

Шостий знак зодіаку Діва, знайшов своє відображення у легенді про Персефону. Вона була донькою великої Богині Землі — Деметри. Аїд, могутній правитель Підземного світу, викрав Персефону і одружився на ній. Однак, Деметра була настільки спустошена, що попросила Зевса повернути її назад. Зевс, Аїд і Деметра вирішили, що протягом 6 місяців Персефона буде знаходитися на Землі, а інші 6 – у Підземному царстві.

Дар Діви — пристосовність. Персефона, прекрасна дружина Аїда і королева підземного світу, живе в двох місцях в абсолютно різних умовах. Це і дозволив її навчитися пристосовуватися до різних обставин. Ви можете закинути представника цього знака куди завгодно, але йому це не завадить. Звичайно, це ще випробування на міцність, альо Діви знайдуть в собі сили побороти страхи і продовжувати рухатися вперед. Тім не менш, вони завжди повинні пам ” ятати про ті, хто вони, і не втрачати свою первісну мету.

Дар Ваг: правосуддя

Міф про Вагах

Сьомий знак зодіаку, Ваги, був створений мудрою богинею правосуддя – Фемідою. Терези — це пара золотих чаш, які дуже точно можуть вимірювати тяжкість гріхів людських душ. Вони символізують Карму, яка завжди є певним відображенням наслідків наших вчинків.

Дар Ваг — це правосуддя. У всіх, хто народився під сузір ” ям Терезів, є інстинктивна схильність судити. Смороду дуже суворі самі до себе і без зайвої поблажливості відносяться до інших. Ймовірно, тому вони добре розпоряджаються важливими справами і частками оточуючих їх людей. Це особливий дар, яким потрібно вчитися користуватися протягом усього життя.

Дар Скорпіона: Пристрасть

Міф про Скорпіоні

Восьмий знак зодіаку Скорпіон, є відлунням легенди про найбільш талановитого мисливця — Оріоні. Він випадково помітив красивих німф, дочок Атласа і Плейоны, Плеяд. Він був засліплений їх красою і почав слідувати за ними. Потім вони попросили Гайю, Богиню Землі, допомогти їм. Вона швидко відреагувала на заклик і виявила страшну лють, шляхом направлення величезного отруйного Скорпіона, який миттєво вразив і вбивши Оріона. Всі особини знайшли своє відображення на небі у вигляді яскравих сузір ‘ їв.

Дар Скорпіона — пристрасть. Цей знак благословення дивовижним талантом розуміти своє власне «я», що дозволяє їм робити те, що їм по-справжньому подобається. Цей знак зодіаку дає зрозуміти всім іншим, що первородні інстинкти можуть надати неоціненну допомогу навіть у самій складній ситуації.

Дар Стрільця: удача

Міф про Стрільці

Дев’ятий знак зодіаку Стрілець, бере початок від чудової легенди про царя Кентаврі, чий народ відрізнявся витонченою фігурою коня і людини. Саме цей кентавр був прямимо сином Посейдона. Крім того, він викладав різні науки, мистецтво і магію від Аполлона і Артеміди. У нього були чудові учні, такі як Геракл і Ясон. Альо одного разу, він був вражений випадково Геркулесом з допомогою отруйної стріли. Будучи напівбогом, він був безсмертний, тому не міг померти. Сам Зевс дуже любив кентавра і дозволив йому померти.

Дар Стрільця — удача. Вважається, що цим даром його наділив сам Зевс. Трохи кумедно, адже важко назвати успіхом смерть великого кентавра. Але стародавні греки не вважали смерть чимось жахливим. Це був лише черговий етап, який ознаменовывал перехід в інше життя. Крім того, кентаврові Хирону пощастило бути сином самого Посейдона і учнем Аполлона і Артеміди. А це вже неабияке щастя!

Дар Козерога: успіх

Міф про Козерозі

Десятий знак зодіаку Козеріг, символізується красивою легендою про вірною морської Богині, німфи по імені Амальтея. Її вивищили сама Рея, мати Зевса, щоб виховати царя Богів. Рея вважала, що її жахливий чоловік Кронос (Сатурн) вб’є Зевса, тому вона сховала його. Амальтея виховувала дитину, і годувала його своїм молоком. Коли Зевс став Царем, він увічнив Амальтею з допомогою яскравого сузір’я. Він зробив це, і потім, щоб нагадувати всім, що деякі цілі недосяжні без певних жертв.

Дар Козерога — це успіх. Але це важкий дар. Він вимагає величезних зусиль і безперервної роботи, щоб у підсумку нагородити людини по його заслугах. Деяким дуже важко підтримувати такий шалений ритм. Але головне пам ” ятати, що винагороджується, так чи інакше. Потрібно прагнути не тільки заради себе, але заради тих, кого любите.

Дар Водолія: унікальність

Міф про Водолії

Одинадцятий знак зодіаку Водолій, бере початок від гарного молодого принца по імені Ганімед. Він був настільки гарний, що навіть Зевс, могутній цар Богів, не міг встояти перед його зовнішністю і витонченістю. Він послав свого Орла, щоб знайти його і доставити на Олімп, де жили олімпійці. Зевс дійсно любив Ганімеда, тому він поставивши йому божественну завдання: вливати в чашу Зевса та інших богів напій вічної молодості – нектар.

Дар Водолія — це дивовижна унікальність. Крім того, їх особливість настільки цікава, що здається, ніби вони не від світу сього. Що й казати, якщо сам Зевс не міг проігнорувати красу і унікальність юнаки, поселивши його на Олімпі. Однак, ця унікальність може викликати деякі проблеми. Такі люди можуть бути не прийняті суспільством через непорозуміння. Та й самі Водолії не відчувають себе затишно поряд із звичайними людьми, вважаючи за краще жити на самоті.

Дар Риб: фантазія

Міф про ” Рибу

Дванадцятий і останній знак зодіаку, Риби, пов’язаний із страшною історією про гігантському демона Тайфуне. Поки цей монстр ганявся за олімпійцями, жителі інстинктивно перетворювалися на тварин, щоб врятувати себе. Тім годиною, Зевс знайшов спосіб здолати демона. Коли Тайфун переслідував Афродіту, Богиню кохання, пристрасті та краси, її син Ерот разом з матір’ю звернулися в чудових риб і попливли разом геть від небезпеки.

Дар Ріб — це фантазія. Афродіті і її синові Еросу вдалося перетворитися у риб, коли смороду хотіли цього. Ті ж саме відбувається і з людьми, що народилися під цим сузір ” ям. Смороду легко втілюють в життя свої задумки і найсміливіші фантазії. У них приголомшлива здатність створювати ілюзії — ось чому вони настільки чарівні! Тім не менш, існує різниця між фантазією та візуалізацією. У тієї годину як перше може призвести до саморуйнування, останнє може дарувати справжнє творчість. Обидві ці сили знаходяться в Рибах. Іноді їх бачення може допомогти їм досягти своїх цілей, а в інших випадках їх фантазії приводить до краху!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.