DarkMatter представила на виставці MWC-2018 захищений від стеження смартфон

Компанія DarkMatter представила на виставці MWC-2018 смартфон, який захищає власника від стеження. Пристрій буде називатися Katim і працювати на операційній системі Android з фірмовою прошивкою Katim OS. Пристрій має ряд функцій для зберігання паролів, захисту по голосу і по відбитку пальців, а також з відключення запису і передачу даних через USB.

Смартфон Katim був розроблений не маловідомою компанією не з Китаю, як вважали багато експертів, а з Об єднаних Арабських Еміратів. Робота над новинкою почалася ще на початку минулого року. Однак показати його в компанії вирішили тільки на технологічній виставці MWC-2018, яка зараз проходити в іспанській Барселоні. У компанії DarkMatter уточнили, що у світові продажі пристрій вийде вже найближчим часом, можна припустити, що протягом 3-5 місяців.

Katim призначений для тих людей, які переживають за свою безпеку, а таких громадян під впливом ЗМІ стало останнім часом дуже багато. Працює смартфон на ОС Android і фірмової прошивці Katim OS. Пристрій цікаво в першу чергу не своїм залізом, а програмними функціями. А саме можливістю спеціального сховища паролів і даних, їх захист по голосу і відбитком пальців. Завдяки режимам Shield і Locker Mode можна захистити передачу даних і їх запис по USB. Таким же чином блокується можливість прослушки після злому.

Телефон має FullHD 5,2-дймовый дисплей, який захищений Gorilla Glass 5. Корпус зроблений з алюмінію. На ньому є кнопка для зміни режиму. Також буде і пилевологозахист, але за яким стандартом – не відомо. Що стосується заліза і ціни – ці параметри також не відомі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh