Новини з Австрії

Ці дев’ять віденських кав’ярень входять до числа 150 найвідоміших у світі

“Travel Atlas” опублікував рейтинг 150 найбільш легендарних кав’ярень. Дев’ять класичних десертів від традиційних віденських кондитерів увійшли до сотні найкращих!

Не дарма Відень відомий своєю кавовою культурою – культове меню кав’ярень – кава з тістечками – така сама частина Відня, як шницель і тафельшпіц. Але яблучний штрудель, торт Захер тощо також високо цінуються на міжнародному рівні. Настільки високий, що дев’ять найкращих віденських десертів навіть потрапили до списку 150 найвідоміших десертів світу.

Перше місце зайняв ресторан Pasteis de Belém у Лісабоні, заснований у 1837 році, який є обов’язковим при відвідуванні столиці Португалії. Pastel de Belém також є одним із найпопулярніших десертів у світі на міжнародному рівні: його також часто пропонують тут у десертному меню.

Перша віденська кав’яреня відстає на два місця: Café Central знаходиться на третьому місці серед легендарних кав’ярень завдяки своєму легендарному яблучному штруделю.

Історична кав’яреня Landtmann знаходиться на 17-му місці, в тому числі завдяки яблучному штруделю.

На 35-му та 36-му місцях Sacher та Demel зі своїм легендарним Sacher Torte.

Кав’яреня Hawelka в центрі Відня вражає своїм легендарним Buchteln під номером 73.

Відразу за нею слідує яблучний штрудель з кондитерської Gerstner на 74-му місці, Café Sperl (83-е місце), кондитерська L. Heiner (87-е місце) та кондитерська Sluka (100 місце) вражають своїм тортом Захер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України