Економіка

У Чехії CZ Loko виготовляє маневрові локомотиви для “ArcelorMittal Кривий Ріг”

Фото: railcolornews.com/Dalibor Palko

У Чехії на випробувальному залізничному полігоні у Веліме приступили до тестування першого маневрового локомотива EffiShunter 1600, виробленого компанією CZ Loko в рамках контракту з “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

Про це пише ЦТС з посиланням на портал Railcolornews, який опублікував відповідне фото. Зазначено, що знімок був зроблений у Веліме 24 серпня. В цей же день і стартували випробування.

Відзначається, що після фінської Fenniarail меткомбінат в Кривому Розі став лише другим замовником даного типу локомотивів для колії 1520 мм. Зараз на стадії виробництва знаходяться ще три EffiShunter 1600 для українського одержувача та один — для фінського замовника.

Тепловоз вже пофарбований в ліврею ArcelorMittal, на яку також нанесені логотипи компанії-виробника і компанії-лізингодавця.

Нагадаємо, що контракт за схемою фінансового лізингу за підтримки OTP Leasing на постачання чотирьох локомотивів серії EffiShunter 1600 виробництва CZ Loko меткомбінату “ArcelorMittal Кривий Ріг” було підписано влітку 2019 року. Очікується, що всі тепловози загальною вартістю 9 млн євро надійдуть на українське підприємство у 2020 році.

EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема в металургійній і добувної промисловості. На локомотивах встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі). Переваги цих тепловозів, як відзначає виробник, є висока надійність і шумоізоляція, екологічність, хороша оглядовість, безпека обслуговування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України