Covid-19: Швейцарія внесла Відень в список зон підвищеного ризику

Швейцарія помістила Відень в список зон ризику через зростаюче число коронавірусних інфекцій

З понеділка карантинні вимоги будуть застосовуватися до всіх з Відня – повідомило в п’ятницю інформаційне агентство Keystone-SDA.

Поточний список ризиків Швейцарії охоплює більше 50 країн і територій. Це відбувається, коли кількість випадків коронавіруса перевищує ліміт в 60 нових випадків зараження на 100 000 чоловік, коли відсутня достовірна інформація або коли люди з регіонів, які були інфіковані, неодноразово в’їжджали до Швейцарії. У Відні недавно було зареєстровано понад 80 нових випадків на 100 000 жителів. Інша частина Австрії не порушена цим заходом.

Федеральна рада Швейцарії прийняла таке рішення в п’ятницю. Крім австрійської столиці в список були додані Британські Віргінські острови, Чеська Республіка та деякі райони Франції.

У самій Швейцарії число випадків коронавіруса також безперервно зростає з середини червня. В цілому, в сусідній країні з такою ж кількістю жителів до цих пір було зареєстровано більше коронавірусних захворювань і смертей, ніж в Австрії. За даними Університету Джона Хопкінса, там зареєстровано близько 46 000 інфекцій і 2 000 смертей.

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © pixabay.com (Symbolbild)

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh