Новини з Австрії

Covid-19: Швейцарія внесла Відень в список зон підвищеного ризику

Швейцарія помістила Відень в список зон ризику через зростаюче число коронавірусних інфекцій

З понеділка карантинні вимоги будуть застосовуватися до всіх з Відня – повідомило в п’ятницю інформаційне агентство Keystone-SDA.

Поточний список ризиків Швейцарії охоплює більше 50 країн і територій. Це відбувається, коли кількість випадків коронавіруса перевищує ліміт в 60 нових випадків зараження на 100 000 чоловік, коли відсутня достовірна інформація або коли люди з регіонів, які були інфіковані, неодноразово в’їжджали до Швейцарії. У Відні недавно було зареєстровано понад 80 нових випадків на 100 000 жителів. Інша частина Австрії не порушена цим заходом.

Федеральна рада Швейцарії прийняла таке рішення в п’ятницю. Крім австрійської столиці в список були додані Британські Віргінські острови, Чеська Республіка та деякі райони Франції.

У самій Швейцарії число випадків коронавіруса також безперервно зростає з середини червня. В цілому, в сусідній країні з такою ж кількістю жителів до цих пір було зареєстровано більше коронавірусних захворювань і смертей, ніж в Австрії. За даними Університету Джона Хопкінса, там зареєстровано близько 46 000 інфекцій і 2 000 смертей.

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © pixabay.com (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.