Техно

Цього року на закупівлю БПЛА передбачено 20 мільярдів гривень, – О. Резніков

Міноборони у 2023 році планує витратити на придбання безпілотників різних типів застосування (повітряні, наземні, підводні) 20 млрд грн.

Серед моделей, які планується придбати, і зразки вітчизняного виробництва.

“Цього року на закупівлю безпілотників ми запланували в бюджеті 20 млрд грн. Це БПЛА різних типів. Це, зокрема, і українські зразки, які ми прийняли на озброєння за останні пів року, – це наші нові безпілотники”, – розповів міністр оборони Олексій Резніков.

Використання різного роду БПЛА – від розвідувальних до ударних – набуло широкого розмаху у війні з рф. Як пояснюють військові, невеликі розвідувальні дрони стали їхніми “очима”, однак вони є витратним матеріалом, адже “живуть” на фронті недовго. Тому військові підрозділи, що здійснюють аеророзвідку, потребують безперервного постачання такими засобами.

Також у Міноборони заявили про свою відкритість до ознайомлення з новітніми розробками, які не прийняті на озброєння або не експортувались.

Отже, розробникам БПЛА пропонують звертатися за посиланням , де можна легко заповнити форму та подати заявку на розгляд спеціалістами ваших напрацювань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України