Авторські статті

Цимбалюк: Путін і далі буде захищати російськомовних в ОРДЛО від російськомовних з вільної України

9 грудня в Парижі просто відбулася чергова зустріч лідерів «Нормандського форматом» і після неї абсолютно нічого не зміниться на сході України, не зміниться ситуація і через 4 місяці, через 8 місяців або рік. Ситуація взагалі не зміниться, поки в РФ не усвідомлюють, що красти чуже – це, як мінімум, не добре. Про це у своєму відеоблозі розповів власкор УНІАН у РФ Роман Цимбалюк.

Він прогнозує, що і надалі будуть звучати взаємовиключні пропозиції. Путін буде говорити про те, що виконання Мінських угод – обов’язково, Україна, зі свого боку, теж буде говорити, що вірна «Мінську», але на ділі нічого не відбуватиметься.

За словами Цимбалюка, найбільше дивує його ті, що який рік поспіль росіяни твердять, що їх на Донбасі немає, але, коли заходити розмова про ті, хто контролює сьогодні кордон, то президент РФ Путін відразу якось тушуется, ображається і робить вигляд, що він буде робити все можливе, щоб і надалі захищати російськомовних на окупованій частині Донбасу від російськомовних з вільної України. Цікаво, що президент України Зеленський в Парижі на прекрасному літературній російській мові спілкувався з президентом РФ Путіним, але це ніяк не зрушило ситуацію з мертвої точки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України