ЄС|NATOАвторські статті

У Путіна та Меркель різні бачення миротворчої місії на Донбасі

18 травня в Сочі відбулися переговори президента РФ Володимира Путіна і канцлера ФРН Анґели Меркель. Під час бесіди чимале місце було відведено темі світу в Україні. У зв’язку з цим сам фактом обговорення цієї теми викликає посмішку. Для порівняння можна сказати, якщо б у Гітлера була могила, то він би перевернувся там двічі, дізнавшись, що німці хочуть помирити росіян і українців. Про це у своєму блозі зазначив український журналіст роман Цимбалюк.

За його словами, порядок денний був дуже обширним, але щодо України говорили про врегулювання військового конфлікту миротворців на Донбасі, а також про будівництво «Північного потоку-2» в обхід України, чого багато років домагається Кремль і Путін особисто.

Роман Цимбалюк зазначив, що, аналізуючи спільну прес-конференцію Меркель і Путіна стає зрозумілим, що сторони абсолютно не наблизилися до консенсусу з питання введення миротворців. За словами журналіста, Меркель, говорячи про миротворців, розмірковувала про миротворчої місії, а Путін чітко артикулював, що мова йде виключно про місії ООН по охороні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка вже працює на Донбасі. Путін хоче, щоб миротворці не малі ніякої можливості примусити бойовиків до миру, а виключно займалися охороною ОБСЄ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.