Цимбалюк: ця феєрична історія – приклад того, як на практиці виглядають домовленості президентів України та РФ

Українському омбудсмену Людмилу Денисовій вже вдруге поспіль не вдалося потрапити до українського політв’язня Олегу Сенцова в російську колонію суворого режиму. Ця феєрична історія – приклад того, як на практиці виглядають домовленості президента України і президента РФ. 8 червня і 21 червня минуло два телефонні розмови на найвищому рівні і нібито було домовлено, що буде розблоковано доступ до політв’язнів, але на практиці цього не сталося. У Кремлі відмовляються коментувати ситуацію, посилаючись на російського омбудсмена Тетяну Москалькову, а та не приймає ніяких рішень. Про це у своєму відеоблозі зазначив український журналіст Роман Цимбалюк.

За його словами, саме цікаве, що в російське Заполяр’ї, де і знаходиться колонія суворого режиму, Москалькова летла в одному літаку з Денисовою і журналістами. Відбулася просто фантастична історія – Москалькова втекла від Денисової в прямому сенсі цього слова. Згодом Москалькова виявилась у величезному джипі, який не зупинився, незважаючи на те, що Денисова намагалася навіть перекрити дорогу.

Роман Цимбалюк зазначає, що Людмила Денисова зробила все, що могла, щоб виконати доручення президента України. Вона в прямому сенсі грудьми зупинив кортеж Москальковой. Журналіст розповів, що, незважаючи на те, що Москалькова вже давно виїхала з колонії, група українських журналістів разом з Людмилою Денисовою продовжують вже 8-й час сидіти біля воріт колонії, очікуючи, що їм все-таки дозволять побачити Сенцова.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Одесі делегація прикордонної охорони Естонії ознайомилася з охороною державного кордону України на морі

Іноземні колеги прибули в Україну для подальшого налагодження співпраці з українськими охоронцями кордону та обміну ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh