Цимбалюк: ця феєрична історія – приклад того, як на практиці виглядають домовленості президентів України та РФ

Українському омбудсмену Людмилу Денисовій вже вдруге поспіль не вдалося потрапити до українського політв’язня Олегу Сенцова в російську колонію суворого режиму. Ця феєрична історія – приклад того, як на практиці виглядають домовленості президента України і президента РФ. 8 червня і 21 червня минуло два телефонні розмови на найвищому рівні і нібито було домовлено, що буде розблоковано доступ до політв’язнів, але на практиці цього не сталося. У Кремлі відмовляються коментувати ситуацію, посилаючись на російського омбудсмена Тетяну Москалькову, а та не приймає ніяких рішень. Про це у своєму відеоблозі зазначив український журналіст Роман Цимбалюк.

За його словами, саме цікаве, що в російське Заполяр’ї, де і знаходиться колонія суворого режиму, Москалькова летла в одному літаку з Денисовою і журналістами. Відбулася просто фантастична історія – Москалькова втекла від Денисової в прямому сенсі цього слова. Згодом Москалькова виявилась у величезному джипі, який не зупинився, незважаючи на те, що Денисова намагалася навіть перекрити дорогу.

Роман Цимбалюк зазначає, що Людмила Денисова зробила все, що могла, щоб виконати доручення президента України. Вона в прямому сенсі грудьми зупинив кортеж Москальковой. Журналіст розповів, що, незважаючи на те, що Москалькова вже давно виїхала з колонії, група українських журналістів разом з Людмилою Денисовою продовжують вже 8-й час сидіти біля воріт колонії, очікуючи, що їм все-таки дозволять побачити Сенцова.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh