Рішенням про ринок землі Зеленський поставив Тимошенко в дуже неприємну ситуацію

Президент України Володимир Зеленський в ході візиту в Туреччину анонсував проведення земельної реформи. Її деталі поки невідомі. І не можна поки сказати, чи стане вона порятунком України, або ударом по нашій країні. Ідею Зеленського прокоментував в Facebook відомий український історик і політолог Олександр Палій .

Президент Зеленський заявив, що в цьому році проведено земельну реформу. Сказавши це в Туреччині, запрошуючи іноземців до володіння українською землею. Дуже цікаво буде подивитися на Тимошенко, яка раніше розповідала, що будь-який ринок землі – це страшної ганьба і зрада. Зараз, напевно, вже передумала. Між тим, ринок землі – дійсно зрада українського народу, якщо він буде передбачати можливість власності на землю сільськогосподарського призначення іноземцям, або великим латифундистам.

Про це у своєму блозі пише Палій. На його думку, ринок землі має бути запроваджено виключно в інтересах громадян України і виключно в інтересах дрібних і середніх власників. Латифундисти теж повинні існувати, але отримати обмежені права тільки оренди, а не власності. Тому в результаті земельної реформи право на купівлю землі повинні отримати лише громадяни України, на одну людину може бути передбачено не більше 150 га землі. Ці люди повинні постійно проживати в Україн. Також власники повинні підписатися під зобов’язаннями особисто брати участь протягом 10 років у веденні господарства на своїй землі. Політолог підкреслює, у разі порушення цих правил, земельні ділянки мають бути конфісковані і перейти в державну власність. За словами історика, також повинен бути введений заборона одній фізичній або юридичній особі орендувати більше ніж 10% земель сільськогосподарського призначення району та мати орендовані землі більш, ніж в 10 районах. Тобто, таким чином відбудеться примусове дроблення монополістів, якщо протягом року вони зможуть продати права оренди на надлишкові земельні ресурси.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh