Авторські статті

Рішенням про ринок землі Зеленський поставив Тимошенко в дуже неприємну ситуацію

Президент України Володимир Зеленський в ході візиту в Туреччину анонсував проведення земельної реформи. Її деталі поки невідомі. І не можна поки сказати, чи стане вона порятунком України, або ударом по нашій країні. Ідею Зеленського прокоментував в Facebook відомий український історик і політолог Олександр Палій .

Президент Зеленський заявив, що в цьому році проведено земельну реформу. Сказавши це в Туреччині, запрошуючи іноземців до володіння українською землею. Дуже цікаво буде подивитися на Тимошенко, яка раніше розповідала, що будь-який ринок землі – це страшної ганьба і зрада. Зараз, напевно, вже передумала. Між тим, ринок землі – дійсно зрада українського народу, якщо він буде передбачати можливість власності на землю сільськогосподарського призначення іноземцям, або великим латифундистам.

Про це у своєму блозі пише Палій. На його думку, ринок землі має бути запроваджено виключно в інтересах громадян України і виключно в інтересах дрібних і середніх власників. Латифундисти теж повинні існувати, але отримати обмежені права тільки оренди, а не власності. Тому в результаті земельної реформи право на купівлю землі повинні отримати лише громадяни України, на одну людину може бути передбачено не більше 150 га землі. Ці люди повинні постійно проживати в Україн. Також власники повинні підписатися під зобов’язаннями особисто брати участь протягом 10 років у веденні господарства на своїй землі. Політолог підкреслює, у разі порушення цих правил, земельні ділянки мають бути конфісковані і перейти в державну власність. За словами історика, також повинен бути введений заборона одній фізичній або юридичній особі орендувати більше ніж 10% земель сільськогосподарського призначення району та мати орендовані землі більш, ніж в 10 районах. Тобто, таким чином відбудеться примусове дроблення монополістів, якщо протягом року вони зможуть продати права оренди на надлишкові земельні ресурси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.