Новини з Австрії

Циклон Гудрун завдав серйозної шкоди західній Австрії

Сувора погода, пориви вітру та іноді проливні дощі призвели до сотень рятувальних операцій по всій країні. Циклон «Гудрун» приніс не тільки вітер з поривами до 100 км / год, але і сувору погоду зі зливами. Сильні грози перемістилися з Баварії в Австрію. Він особливо сильно вдарила по Зальцбургу, Тіролю і Верхньої Австрії.

Зірвані дахи будинків, дерева падали на автостраду. У Рід-ім-Траункрайс (район Кірхдорф-ан-дер-Кремс) удар блискавки підпалив конструкцію даху селянського двору. Господар ферми і сусід змогли вчасно запобігти найгіршому.

Циклон Гудрун нанес серьезный урон западной Австрии
Для Відня також було винесено попередження у другій половині дня. Столиця особливо сильно постраждала від сильного дощу. Проливні дощі швидко розсунули міські ярі до межі. Іноді вода лилася по вулицях міста потоком висотою в кілька сантиметрів.

У суботу шторм змусів рятувальників Тіролю виїжджати на виклики близько ста разів. За даними центру контролю в Тіролі, постраждала майже вся федеральна земля, особливо райони Швац і Куфштайн. Кілька дерев впали на автобан A12 Inntal. Між 15:00 і 19:00 пожежні команди були розгорнуті в усіх районах, крім Ландека і Имста. У Эббсе (район Куфштайн) сильний вітер зірвав три дахи будинків. У столиці землі Інсбрук, серед іншого, на лінію електропередачі ÖBB впало дерево. У Мідерс в долині Штубай (район Інсбрук-Лвнд), опрокинутое дерево обірвало лінію електропередач.

Циклон Гудрун нанес серьезный урон западной Австрии
У Ахензеє була велика операція. Чотирьох любителів водних видів спорту на Ахензає (район Швац) шторм застав прямо на води. Більшість спортсменів самі вибралися на берег, а чотири людини були врятовані водно-рятувальної і пожежної служб.

У Айгене / Еннстале уламки з даху впали на лінію електропередач і зруйнували її. Без електрики залишилися вдома від Гребмінга до Гезо і навіть до району Вільдальпен. Із-за дерев, що впали на кабелі, рятувальним бригадам довелося відновлювати лінії до раннього ранку.

За матеріалами:https://www.wetter.at/
Фото:APA/ZOOM.TIROL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України