Авторські статтіНовини з Австрії

Цікаве про Відень в цифрах: Міська територія і клімат

Весь Відень, як не дивно, складається з цифр і цікавих фактів, заснованих на статистиці і обчисленнях. Саме вони покладені в основу нової брошури «Відень у цифрах 2018», виданої управлінням МА 23 (економіка, праця і статистика).

Всі видання розбито на вісім розділів, інформація яких буде вам цікава, а в деяких випадках буде виглядати дуже навіть несподіваною.
Продовжуємо знайомитися — «Відень. Міська територія і клімат»!

Площа. Загальна площа Відня становить 41 487 гектар або 414 квадратних кілометрів. 49,6 відсотка площі Відня займають зелені зони. Забудова займає 35,9 відсотка від загальної площі міста. На дороги та площі (відкриті простори) припадає 14,4 відсотка. Самим маленьким районом Відня є Йозефштадт, він займає лише 0,3 відсотка від площі Відня (109 га), тут проживає всього 1,4 відсотка населення австрійської столиці. Найбільшим районом Відня є Донауштадт, він займає 10 229,9 гектара, це десять відсотків від усієї території.

Вулиці Відня. Загальна протяжність усіх вулиць Відня становить 2 830 кілометрів. Найдовша вулиця Відня H?henstra?e, її протяжність становить п’ятдесят ятнадцять кілометрів. Найкоротшою вулицею Відня є Irisgasse її довжина всього сімнадцять з половиною метрів.

Зелені зони Відня. Зелені зони Відня складають 49,6 відсотка її території. Рослинність і насадження становлять максимальну частку від загальної площі в тринадцятому районі Хитцинг — 70,7 відсотка. Найменше зелених зон у восьмому районі Йозефштадте — лише 1,9 відсотка.

Самі, самі будівлі і споруди. Найвищою будівлею Відня є DC Tower його висота становить 250 метрів. Найвищою спорудою у Відні є Дунайська вежа (Donauturm), її висота зі шпилем становить 252 метри. Найбільш глибоко розташованих спорудою Відня є станція метро U1 AltU-Bahn Staes Landgut. Вона розташована на глибині 30 метрів.

Найвищі і найнижчі точки Відня. Найнижчою точкою Відня над рівнем моря є місце знаходження станції Lobau, вона розташована на рівні 151 метр над рівнем моря. Найвищою точкою Відня є гора Hermannskogel, розташована в дев’ятнадцятому районі Відня Деблинг, її висота над рівнем моря становить 543 метра.

Температура повітря у Відні. Абсолютний температурний максимум в 2017 році був зафіксований у Відні на позначці 38,9 градуси за Цельсієм. Абсолютний мінімум в 2017 році склав -13,8 градуси.

Опади у Відні. Великою кількістю опадів у Відні в 2017 році відзначилися квітень і жовтень. У квітні випало на 63 відсотки опадів більше, ніж у середньому за цей місяць в період з 1981 по 2010 роки, у жовтні на 69 відсотків. Найбільш посушливими виявились січень і червень. У січні 2017 року випало на 45 відсотків опадів менше, ніж в середньому за цей місяць в період з 1981 по 2010 роки, у червні на 54 відсотки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України