Вірус потрапляє в Австрію не на автомобілі

Федеральний канцлер Курц заявив у неділю, що «вірус проникає через кордон в Австрію», але цифри говорять, що тільки чверть заражень відбувається із-за кордону.

Попередження про поїздки діє для Хорватії з понеділка і для Майорки з наступного понеділка. Після повернення необхідно надати тест або поміститися на домашній карантин. Причина такого посилення, на думку канцлера Себастьяна Курца, полягала в особливій небезпеці, яку нібито представляють приїжджають з Хорватії.

«Вірус потрапляє через кордон в Австрію. Вірус потрапляє в Австрію на автомобілі », – сказав Курц в ексклюзивному заяві для преси.

З іншого боку, якщо подивитися на офіційні дані Федерального агентства AGES (австрійський МОЗ), то вимальовується інша картина. За календарний тиждень, що передував прийняттю заходів з 10 по 16 серпня, загальна кількість випадків склала 1 427. Тільки 33 з них, тобто близько 2,3 відсотка, були пов’язані з країнами ЄС, що означає, що вони розподілені між усіма країнами відпочинку, включаючи Італію, Іспанію, Португалію і Хорватію. Це стало достатнім, щоб виправдати попередження про поїздку до Хорватії і Майорку через «особливу​​небезпеку».

З іншого боку, 22 відсотка пов’язані із Західними Балканами (Сербія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово, Албанія і Північна Македонія). На 32 календарного тижня (з 3 по 9 серпня) число все ще становив 12 відсотків, тому це збільшення могло бути пов’язано з посиленням контролю на південно-східних кордонах Австрії. Проте, майже три чверті всіх випадків зараження в Австрії як і раніше не пов’язані з іншими країнами.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh