Новини з Австрії

Вірус потрапляє в Австрію не на автомобілі

Федеральний канцлер Курц заявив у неділю, що «вірус проникає через кордон в Австрію», але цифри говорять, що тільки чверть заражень відбувається із-за кордону.

Попередження про поїздки діє для Хорватії з понеділка і для Майорки з наступного понеділка. Після повернення необхідно надати тест або поміститися на домашній карантин. Причина такого посилення, на думку канцлера Себастьяна Курца, полягала в особливій небезпеці, яку нібито представляють приїжджають з Хорватії.

«Вірус потрапляє через кордон в Австрію. Вірус потрапляє в Австрію на автомобілі », – сказав Курц в ексклюзивному заяві для преси.

З іншого боку, якщо подивитися на офіційні дані Федерального агентства AGES (австрійський МОЗ), то вимальовується інша картина. За календарний тиждень, що передував прийняттю заходів з 10 по 16 серпня, загальна кількість випадків склала 1 427. Тільки 33 з них, тобто близько 2,3 відсотка, були пов’язані з країнами ЄС, що означає, що вони розподілені між усіма країнами відпочинку, включаючи Італію, Іспанію, Португалію і Хорватію. Це стало достатнім, щоб виправдати попередження про поїздку до Хорватії і Майорку через «особливу​​небезпеку».

З іншого боку, 22 відсотка пов’язані із Західними Балканами (Сербія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Косово, Албанія і Північна Македонія). На 32 календарного тижня (з 3 по 9 серпня) число все ще становив 12 відсотків, тому це збільшення могло бути пов’язано з посиленням контролю на південно-східних кордонах Австрії. Проте, майже три чверті всіх випадків зараження в Австрії як і раніше не пов’язані з іншими країнами.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.