Авторські статтіЗдоров'я

Цибуля для очищення організму

У китайській традиційній медицині є поняття “меридіанів” – це канали, по яких циркулює в тілі енергія ци. У голковколювання як раз і стимулюються ці меридіани, правда зовнішні. Є ще й внутрішні. А так як меридіани пов’язані з певними внутрішніми органами, то з їх допомогою можна лікувати хвороби.

На ступнях ніг людини знаходиться близько 7000 нервових закінчень, які по китайській теорії пов’язані практично з усіма внутрішніми органами в організмі. Тільки одна проблема – енергія, яка надсилається через ці меридіани, стає пасивною, так як люди в наш час постійно носять взуття. Тому меридіани слід правильно стимулювати, і найкращий для цього спосіб або «заземлюватися», стоячи на голій землі голими ногами, або використовувати звичайний лук.

Далі китайські цілителі радять порізати цибулину впоперек як ковбасу (можна ще часник використовувати), покласти шматки цибулі в щільні шкарпетки і надягти так, щоб кільця притиснулися. І так лягти спати. Крім стимулювання меридіанів для кращого проходження енергії ци у втомлену печінку, ця процедура вбиває мікроби і бактерії на поверхні шкіри, а фосфорна кислота потрапляє в потік крові і допомагає її очищати.

Ще китайські цілителі не радять вживати використаний для лікування в шкарпетках цибулю і часник в їжу.

Цікаво, що класти цибулю в шкарпетки на ніч без всяких там китайських історії про енергію радять і наші фахівці з народної медицини. Правда, не для прочищення меридіанів, а як засіб проти простуди.

Вигоди від застосування цього способу:

1. Ви зможете очистити свою кров. Це зробить міститься в цибулі фосфорна кислота.

2. Всі шкідливі бактерії та мікроби будуть нещадно знищувати.

3. Ваші ноги більше не будуть видавати неприємний запах

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України