Авторські статтіЗдоров'я

Ця проста техніка запускає внутрішні механізми самозцілення

В результаті самомасажу запускаються внутрішні механізми самозцілення, починає працювати наша «внутрішня аптека», і організм відновлюється. Методики та прийоми самомасажу сформовані в процесі багаторічної практики. Вони прості у виконанні, але можна опанувати за короткий період часу.

Самомасаж за допомогою палиці

Цей вид самомасажу підійде, якщо ви обмежені в часі. Знадобиться лише один предмет — кругла гладка палиця довжиною приблизно 70 — 90 см і діаметром 2-3 см, дерев’яна або з іншого матеріалу. Головна умова — вона повинна безболісно і м’яка яко ковзати по тілу. Деякі воліють дерево.

Ця проста техніка запускає внутрішні механізми самозцілення

Вид дерева вибирають, виходячи з міркувань енергетичного впливу на організм людини. Іншим більше подобається метал з покриттям.

ПОЧИНАЄМО САМОМАСАЖ З ТРАПЕЦІПОДІБНОUJ М’ЯЗКУ:

Він знаходиться в задній області шиї, у верхньому відділі spini.

Візьміть палицю правою рукою за один кінець і підніміть вгору перед собою, як прапор.

Заведіть палицю за спину так, що б вона знаходилася поруч з хребтом, другий кінець позаду захопіть іншою рукою.

У цій позиції натисніть двома руками на кінці палиці так, щоб вона, у свою чергу, надавлювала по всій довжині на ділянці вздовж хребта.

Після необхідно почати інтенсивно рухати палицю від хребта і у зворотному напрямку, вона повинна рухатися паралельно йому.

Спробуйте масажувати максимально можливі ділянки від верху грудного відділу (як можна ближче до шиї) і до області, нижче лопаток.

Потім розмасажуйте область лопатки.

Далі необхідно обробити симетричну зону знаходиться з іншого боку хребта, також протилежну навкололопаткову зону аналогічним чином.

Тривалість масажу — одна-три хвилини.

САМОМАСАЖ ШИЇ (ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА):

Праву долоню покладіть на правий кінець палиці зверху, а лівою обхопіть палицю ліворуч знизу.

Заведіть її за голову поклавши на праву сторону шиї. При цьому ліву руку і лівий кінець палиці помістити ближче до правого боку шиї, як можна нижче. З цього положення починайте самомасаж.

Натисніть палицею на праву сторону шиї.Ліва рука при цьому (що ближче до шиї), притискає палицю, а права похитує палицю вгору-вниз перпендикулярно шиї.

Потім перемістіть її приблизно на півтора сантиметра вгору у напрямку до потилиці. Обробіть таким же чином наступну зону. В результаті масажується вся поверхня шиї справа.

Аналогічно зробіть масаж шиї зліва.

Поряд із прокатуванням палиці по шиї, також можна використовувати і розтирання шиї палицею вгору-вниз. Але не завжди це комфортно, так як може призводити до натирання і подразнення шкіри.

Можна вибрати будь-який з цих способів, а краще всього поєднувати їх під час одного сеансу. Тривалість виконання та ж.

САМОМАСАЖ СТЕГОН:

Обробку стегон виконують з опорою стопи на височини (стільці) або іншій поверхні.

Обхопіть палицю обома руками за кінці зверху, покладіть на верхню поверхню стегна, як можна ближче до тазостегнового суглобу і в такій позиції надавлюйте, просуваючи палицю до коліна.

Самомасаж стегон можна виконувати сидячи. Спосіб вибирайте виходячи з власних відчуттів, наскільки зручно і комфортно його виконувати. У цьому випадку, як і раніше, аналогічно здійснюється вплив то на одне, то на інше стегно по черзі, або на два одночасно.

Розтирання палицею проводите до відчуття приємного, легкого тепла і почервоніння шкіри.

Аналогічно розмасажуйте бічні, внутрішні, зовнішні і задні поверхні стегон, при цьому інтенсивно швидко розтираючи їх палицею до відчуття тепла. Тривалість процедури — дві-шість хвилин.

У положенні з опорою стопи на височину (стілець), аналогічно розітріть гомілки зі всіх сторін. Потім розітріть палицею стопу від самої верхньої зони до пальців, включаючи і самі пальці. При цьому повинно бути відчуття легкої хворобливості від розтирання.

А ДЛЯ ПІДОШВИ — ПОЛІНО

Стопу поставте на поліно, натисніть на нього ногою зусиллям власної ваги тіла, покатайте поліно від пальців до п’ят і назад. Тривалість — 20 секунд — 1 хвилина.

САМОМАСАЖ СПИНИ (ПОПЕРЕКУ, КРИЖІВ), СІДНИЦЬ:

Заведіть палицю за спину і інтенсивно розітріть поперековий відділ спини ліворуч і праворуч від хребта.

Необхідно обробити зону від низу грудного відділу хребта до сідниць. Тривалість — одна-три хвилини.
Потім інтенсивно розітріть крижову зону зліва і справа. Це додатковий вплив особливо ефективно при болях у попереку.

Необхідно обробити зону приблизно від попереку до сідниць. Руху в цьому випадку здійснюється вгору — вниз. Виконуйте розтирання до відчуття болючості середньої сили. Вплив на один бік — від 30 секунд до півтори хвилини.

Потім розітріть палицею сідниці. Помістіть її під сідницями і натискайте на них знизу. Далі необхідно розтерти з натисканням вгору-вниз і масажувати обидві сідниці по черзі, а після одночасно. Тривалість впливу — одна-три хвилини.

На закінчення легко покатайте палицю з черевної порожнини зверху вниз. Тривалість такого масажу — від 20 секунд до однієї хвилини.

Описані вище прийоми самомасажу з палицею не є обов’язковими і можуть бути вдосконалені і видозмінені в процесі їх застосування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України