Ця проста техніка запускає внутрішні механізми самозцілення

В результаті самомасажу запускаються внутрішні механізми самозцілення, починає працювати наша «внутрішня аптека», і організм відновлюється. Методики та прийоми самомасажу сформовані в процесі багаторічної практики. Вони прості у виконанні, але можна опанувати за короткий період часу.

Самомасаж за допомогою палиці

Цей вид самомасажу підійде, якщо ви обмежені в часі. Знадобиться лише один предмет — кругла гладка палиця довжиною приблизно 70 — 90 см і діаметром 2-3 см, дерев’яна або з іншого матеріалу. Головна умова — вона повинна безболісно і м’яка яко ковзати по тілу. Деякі воліють дерево.

Ця проста техніка запускає внутрішні механізми самозцілення

Вид дерева вибирають, виходячи з міркувань енергетичного впливу на організм людини. Іншим більше подобається метал з покриттям.

ПОЧИНАЄМО САМОМАСАЖ З ТРАПЕЦІПОДІБНОUJ М’ЯЗКУ:

Він знаходиться в задній області шиї, у верхньому відділі spini.

Візьміть палицю правою рукою за один кінець і підніміть вгору перед собою, як прапор.

Заведіть палицю за спину так, що б вона знаходилася поруч з хребтом, другий кінець позаду захопіть іншою рукою.

У цій позиції натисніть двома руками на кінці палиці так, щоб вона, у свою чергу, надавлювала по всій довжині на ділянці вздовж хребта.

Після необхідно почати інтенсивно рухати палицю від хребта і у зворотному напрямку, вона повинна рухатися паралельно йому.

Спробуйте масажувати максимально можливі ділянки від верху грудного відділу (як можна ближче до шиї) і до області, нижче лопаток.

Потім розмасажуйте область лопатки.

Далі необхідно обробити симетричну зону знаходиться з іншого боку хребта, також протилежну навкололопаткову зону аналогічним чином.

Тривалість масажу — одна-три хвилини.

САМОМАСАЖ ШИЇ (ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА):

Праву долоню покладіть на правий кінець палиці зверху, а лівою обхопіть палицю ліворуч знизу.

Заведіть її за голову поклавши на праву сторону шиї. При цьому ліву руку і лівий кінець палиці помістити ближче до правого боку шиї, як можна нижче. З цього положення починайте самомасаж.

Натисніть палицею на праву сторону шиї.Ліва рука при цьому (що ближче до шиї), притискає палицю, а права похитує палицю вгору-вниз перпендикулярно шиї.

Потім перемістіть її приблизно на півтора сантиметра вгору у напрямку до потилиці. Обробіть таким же чином наступну зону. В результаті масажується вся поверхня шиї справа.

Аналогічно зробіть масаж шиї зліва.

Поряд із прокатуванням палиці по шиї, також можна використовувати і розтирання шиї палицею вгору-вниз. Але не завжди це комфортно, так як може призводити до натирання і подразнення шкіри.

Можна вибрати будь-який з цих способів, а краще всього поєднувати їх під час одного сеансу. Тривалість виконання та ж.

САМОМАСАЖ СТЕГОН:

Обробку стегон виконують з опорою стопи на височини (стільці) або іншій поверхні.

Обхопіть палицю обома руками за кінці зверху, покладіть на верхню поверхню стегна, як можна ближче до тазостегнового суглобу і в такій позиції надавлюйте, просуваючи палицю до коліна.

Самомасаж стегон можна виконувати сидячи. Спосіб вибирайте виходячи з власних відчуттів, наскільки зручно і комфортно його виконувати. У цьому випадку, як і раніше, аналогічно здійснюється вплив то на одне, то на інше стегно по черзі, або на два одночасно.

Розтирання палицею проводите до відчуття приємного, легкого тепла і почервоніння шкіри.

Аналогічно розмасажуйте бічні, внутрішні, зовнішні і задні поверхні стегон, при цьому інтенсивно швидко розтираючи їх палицею до відчуття тепла. Тривалість процедури — дві-шість хвилин.

У положенні з опорою стопи на височину (стілець), аналогічно розітріть гомілки зі всіх сторін. Потім розітріть палицею стопу від самої верхньої зони до пальців, включаючи і самі пальці. При цьому повинно бути відчуття легкої хворобливості від розтирання.

А ДЛЯ ПІДОШВИ — ПОЛІНО

Стопу поставте на поліно, натисніть на нього ногою зусиллям власної ваги тіла, покатайте поліно від пальців до п’ят і назад. Тривалість — 20 секунд — 1 хвилина.

САМОМАСАЖ СПИНИ (ПОПЕРЕКУ, КРИЖІВ), СІДНИЦЬ:

Заведіть палицю за спину і інтенсивно розітріть поперековий відділ спини ліворуч і праворуч від хребта.

Необхідно обробити зону від низу грудного відділу хребта до сідниць. Тривалість — одна-три хвилини.
Потім інтенсивно розітріть крижову зону зліва і справа. Це додатковий вплив особливо ефективно при болях у попереку.

Необхідно обробити зону приблизно від попереку до сідниць. Руху в цьому випадку здійснюється вгору — вниз. Виконуйте розтирання до відчуття болючості середньої сили. Вплив на один бік — від 30 секунд до півтори хвилини.

Потім розітріть палицею сідниці. Помістіть її під сідницями і натискайте на них знизу. Далі необхідно розтерти з натисканням вгору-вниз і масажувати обидві сідниці по черзі, а після одночасно. Тривалість впливу — одна-три хвилини.

На закінчення легко покатайте палицю з черевної порожнини зверху вниз. Тривалість такого масажу — від 20 секунд до однієї хвилини.

Описані вище прийоми самомасажу з палицею не є обов’язковими і можуть бути вдосконалені і видозмінені в процесі їх застосування.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh