Ця притча про тягар життя може змінити вас назавжди

Притча про тягар життя

Одна молода жінка була дуже незадоволена своїм життям: жодна справа у неї не ладилася, особисте життя ніяк не влаштовує, та й взагалі все навколо нібито було проти неї. І вісь в один прекрасний день вона стала молитися Всевишньому з проханням допомогти їй поліпшити її життя.

– Адже я не заслужила всі ці напасті, – нарікала жінка. – Так допоможи мені стати щасливішою, Господи! За що ж ти так покаравши мене? Всевишній, прошу тільки про одне: дай мені помінятися з ким-небудь своїми негараздами!

І Господь почув молитви жінки. На наступний день по всьому місту, в якому жила жінка, почулися слова:

– Ви повинні вкласти всі свої невдачі і нещастя в мішок і принести їх до церкви.

Чи не було меж радості жінки. Адже її молитви були почуті, і тепер вона зможе обміняти свої негаразди на чужі, легші! Вона знайшла місткий мішок, склала туди всі свої прикрощі та проблеми і вирушила до церкви.

По дорозі вона зустріла безліч людей, які тягли важкі мішки. Були серед них і найбагатші і успішні люди міста – їх поклажа, як не дивно, була солідніша всіх. Діставшись до храму, жінка виявила, що її мішок дуже малий і може зрівнятися з мішками в парі інших жінок її віку. Вона ставила мішок на ганку даху, коли голос знову зазвучав:

– А тепер кожен з вас може вибрати собі будь-який мішок.

Ніхто з городян не поспішав брати чужі мішки. Здебільшого люди розбиралися, несучи на плечах власні мішки. Тільки тепер вони були щасливі – адже своя ноша, як відомо, не тягне. Жінка ж, поспішаючи додому, тихо раділа, відчуваючи, що чужі мішки могли б бути дуже важкими, а своя ноша не тягне.

В аналізі своїх власних проблем не варто озиратися на інших хоча б тому, що ви про них нічого не знаєте. Постарайтеся впоратися зі своєю ношею, щоб не приміряючи її на сторонніх людей, адже їх печалі можуть бути набагато серйозніше ваших.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh