Авторські статтіЗдоров'я

Гімнастика для шиї творити чудеса. Відео

Гімнастика для шиї — чотири кроки до гнучкості та краси! Всього чотири вправи, які здаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбавитися від болю в шийному відділі хребта і головного болю.

Гімнастика для шиї допоможе поліпшити кровообіг, зняти напругу і в майбутньому позбавить вас від витрат на дорогі ліфтинг-процедури. І не забувайте, від того, в якому стані знаходяться м’яка м’язи шиї і грудної клітини, залежить стан жіночого бюста. Так що не лінуйтеся, знайдіть кілька хвилин на день для жіночого здоров’я і краси!

Гімнастика для шиї

♦ Встаньте і випряміть спину, голову тримайте рівно, маківка дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, покладіть на потилицю, голову трохи нахилити вперед, а потім, чинячи опір руками, прагнете повернути голову в початкове положення, долічіть до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.

Один раз зробіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють на м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.

♦ Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опору рукою, прагнете повернути голову в початкове положення, рахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншої сторони.

♦ Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і долічіть до 30. Поверніться у вихідне положення, а потім повторіть вправу ще раз.

♦ Прийміть вихідне положення, як у першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плечі, рахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, зробіть вправу ще раз і поміняйте бік.

Ось і вся гімнастика для шиї, просто до неподобства , а ефективно — надзвичайно! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода – гнучкий, красива шия.

Вам також буде цікаво прочитати про гімнастика Бутрімова: нормалізує кровообіг і відновить правильне положення хребців шиї. Відео

Для зміцнення шиї є ще один нескладний комплекс так званих ізометричних вправ (напружують м’яка зв’язку при повній їх нерухомості).

Кожна вправи виконується по 3-5 разів протягом 7-10 секунд.

1. Треба сильно натискати лобом на долоню, а потім потилицею на долоню. Ні голова, ні рука при цьому не рухаються. Ті ж виконати з лівим і правимо скронею.

2. Підкласти долоню під підборіддя і сильно натискати на неї.

3. Підніміть підборіддя вгору і повільно повертайте голову вправо і вліво до відмови.

4. Проробити ті ж саме з опущеним до шиї підборіддям.

5. Голову трохи відкинути назад і постаратися торкнутися правимо вухом правого плеча, а лівим вухом лівого.

Ми можемо сильно зменшити ризик виникнення захворювань шиї, якщо будемо повсякденно стежити за поставою

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.