Авторські статтіЗдоров'я

Ці продукти лікарі радять обходити стороною: смертельно небезпечно

Рак – складна група захворювань, які викликають безліч причин. Ми знаємо, що часто факторами, що сприяють розвитку хвороби є генетика, куріння, опромінення, неправильне харчування та інші.

Але давайте розберемо детальніше, яку ж роль відіграє харчування у цьому списку.

Представляємо вам самі канцерогенні продукти, які краще обходити стороною.

Рафінований цукор та цукрозамінники

Рафінований цукор не тільки здатний підвищити рівень інсуліну, накинувши тім самим наш організм, але і є відмінною середовищем для підживлення ракових клітин. До такого висновку прийшов Отто Варбург в 1931 році, коли заявивши: пухлини харчуються цукрами.

Намагайтеся виключити штучні підсолоджувачі і цукор їх свого раціону. Замініть його на мед, кленовий сироп, пальмовий цукор або стевію.

Перероблене м’ясо

Мається на увазі такі м’ясні продукти: бекон, ковбаси і сосиски. За статистикою результатів дослідження Гавайського університету, подібні продукти збільшують шанс розвитку раку підшлункової залози на 67%

Штучно вирощена риба

Сьогодні комерційне рибальство являє собою розведення великої кількості риби в тісних умовах. Подібні умови збільшують шанс зараження риби всілякими бактеріями і вірусами. Тому часто рибу «підживлюють» пестицидами та антибіотиками. Краще зупинити свій вибір на «дикій» рибі, незважаючи на її завищену ціну.

Солоні та копчені продукти

Часто продукти з маринадом включають в свій склад нітрати, для продовження терміну придатності. На шкода, але подібні добавки накопичуються в нашому організмі і можуть призвести до клітинних руйнувань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України