Які популярні медичні препарати гублять ваші нирки

Всі ми знаємо, що лікування – це «палка о двох кінцях»: зцілюючи один орган, ми завдаємо шкоди іншому. І найчастіше удар приймають на себе нирки. Які ліки повинні викликати особливе побоювання?

Нам не подобаються дискомфорт і біль, і це природно. Тому ми всіляко намагаємося позбутися від них. І лікарі всім нам у цьому охоче допомагають, підказуючи все нові лікарські препарати, здатні вирішити різні проблеми. А ми з готовністю прислухаємося до цих порад і п’ємо медикаменти, не думаючи про те, яку шкоду наносимо своїм ниркам. Адже нирки – це наш природний фільтр. З року в рік ми перевантажуємо їх токсинами, що може мати дуже серйозні наслідки і зажадати нового лікування.

Лікарі знають про це ефекті, але продовжують рекомендувати препарати, які перевантажують виводять системи людини. Нижче наведено список особливо небезпечних для ваших нирок ліків.

Препарати, небезпечні для нирок:

1. Анальгетики: ацетамінофен, ібупрофен, аспірин.

2. Антибіотики: сульфонамиды, ципрофлоксацин, метицилін, ванкоміцин.

3. Протисудомні препарати: фенітоїн, триметадион.

4. Протизапальні засоби: колокины, інфліксімаб, гідроксихлорохін.

5. Препарати від високого артеріального тиску: каптоприл.

6. Противірусні препарати: індинавір, тенофовір, ацикловір.

При можливості намагайтеся уникати цих препаратів. Звичайно, призначати і відміняти лікування може тільки лікар, і, втручаючись на свій розсуд в цей процес, ви можете нашкодити собі ще більше. Однак, якщо ви бачите у списку рекомендацій препарати, що містять наведені вище речовини, поцікавтеся у лікаря, чи можна замінити їх іншими, менш токсичними. Справжній фахівець завжди з розумінням поставитися до вашого прохання!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh