Авторські статтіЗдоров'я

Ці 5 вправ зроблять твій живіт ідеальним. Відео

Вибачте, друзі, але звичайні вправи для преса не подарують вам міцні кубики і плоский живіт. Дослідження показали, що більшість звичних вправ, завдяки яким люди хочуть накачати прес, не дають жодних результатів. Вони опрацьовують зовсім інші зони: м’яка м’язи шиї, нижньої частини спини та інші.

Тому забудьте про звичайну підкачки, візьміть на озброєння ці 5 вправ. З їх допомогою ви зміцните на м’язи преса і поліпшите рельєф. Можете робити всі вправи підряд, трохи відпочиваючи між підходами, приблизно за 30 секунд.

5 кращих вправ для пресу

1. Підйом ніг в положенні лежачі на спині

Ляжте на спину. Руки візьміть в замок за головою або покладіть під сідниці. Напружте м’язи стегон і піднімайте ноги над підлогою почергово: спочатку одну на 15 сантиметрів вгору, потім іншу. Коли опускаєте ногу, не кладіть її на підлогу.

2. Підйом прямих ніг лежачі

Ляжте на спину, ноги витягніть, руки покладіть вздовж тіла. Повільно піднімайте ноги вгору, поки вони не будуть розташовуватися перпендикулярно підлозі. Затримайтеся в цьому положенні протягом декількох секунд. Повільно поверніться у вихідне положення.

3. Бічна планка

Ляжте на підлогу на бік, зробіть упор на один лікоть. Повільно підніміть стегна, напружуючи на м’язи пресу. Корпус і таз повинні утворювати одну пряму лінію. Пробудьте в цьому положенні стільки, скільки зможете. Потім виконайте для іншої сторони.

4. Альтернативні скручування корпусу

Ляжте на спину. Руки прикладіть до голови. Скручувайтесь і приводьте правий лікоть до лівого коліна, а потім навпаки.

5. Підйом стегон у положенні лежачи на спині

Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла. Напружте м’яка м’язи кора, повільно піднімайте ноги вгору, у результаті чого піднімають стегна. Затримайтеся у верхній точці кілька секунд, потім опустіть стегна.

Ці вправи на перший погляд прості, але після певної кількості підходів ваш прес буде горіти. Тому якщо ви хочете отримати до літа гарний живіт, тоді починайте займатися і потіти прямо зараз

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.