Ці 5 речей забирають у нас енергію і сили

Багато речей у нашому домі викликають у нас приємні спогади чи просто дорогі як пам’ять, і позбавитися від них не так вже і просто. Однак деякі з них забирають життєву енергію та позбавляють нас сил, тому зберігати їх в будинку категорично заборонено.

Багато речей у нашому домі викликають у нас приємні спогади чи просто дорогі як пам’ять, і позбавитися від них не так вже і просто. Однак деякі з них забирають життєву енергію та позбавляють нас сил, тому зберігати їх в будинку категорично заборонено.

Людина може прив’язуватися до промов не менше, ніж до людей. Не дивно, що так відбувається, адже кожен предмет в нашому домі має свою історію і тісно пов’язаний з нашим життям. Іноді, знаходячись у себе вдома, ми починаємо відчувати слабкість і дискомфорт, але не можемо зрозуміти причину такого стану. Дуже часто погіршення самопочуття відбувається з-за негативного впливу деяких предметів. Справа в тому, що кожна річ володіє певною енергетикою, і якщо вона негативна, то і її вплив на нас буде аналогічним. Психологи і фахівці у області біоенергетики стверджують, що деякі речі не просто позначаються на нашому здоров’ї ї, але і позбавляють нас життєвих сил. Щоб уникнути негативного впливу промов-вампірів, потрібно позбутися від них як можна швидше.

Які речі забирають у нас сили і життєву енергію

Деякі речі в нашому будинку є свого роду талісманами. Вони привертають щастя і удачу і здатні створити навколо гармонійну атмосферу. Однак деякі предмети мають зворотних ефектом. Смороду володіють негативною енергетикою, яка руйнує енергополе вашого будинку і провокує безліч проблем. В першу чергу, вони позбавляють своїх сил і енергії, з-за чого ви можете відчути слабкість і зниження продуктивності. Негайно позбудьтеся промов-вампірів, щоб запобігти виникненню згубних наслідків.

Посуд. Звичайно, не вся посуд є джерелом негативної енергії, але навіть найменші сколи та тріщини руйнують її енергетику. Тому вживати їжу з битих тарілок або піті з тріснутих склянок заборонено. Зіпсована посуд здатна порушити енергетику їжі або зовсім зробити її негативною. Це стосується не тільки посуд, яку ви використовуєте щодня, але і старовинних сервізів, що використовуються в якості прикраси будинку. Навіть якщо їх зовнішній вигляд як і раніше гарний, це не означає, що вони володіють такою ж позитивною енергетикою, як раніше. Чим старше річ, тим негативніше її енергетичний вплив на людей, а значить, незабаром ви зможете відчути її вплив на собі. Також не рекомендується довго зберігати в своєму будинку брудний посуд: гори немитих тарілок в раковині не тільки характеризують вас як недбалого господаря, але і позбавляють життєвих сил.

Роги й голови мертвих тварин. Якщо раніше полювання було способом виживання, то зараз цей рід зайняти вважається звичайним хобі. Завзяті мисливці раніше не упускають можливості відправитися в ліс і здобути цінний трофей, тому роги й голови тварин дуже часто прикрашають стіни будинків. Однак мало хто знає про згубний вплив таких прикрас. Вони володіють «мертвої» енергетикою і здатні не просто зруйнувати біополе вашого будинку, але і позбавити вас енергії, а також залучити масу невдач. Щоб уникнути цього, ніколи не прикрашайте свій будинок такими предметами, а щоб поліпшити енергетику свого житла, заведіть собі чотирилапого друга і не забувайте піклуватися про нього.

Ножі. Цей інструмент є у кожному будинку, але навіть він належить до числа промов-вампірів. Ножі здатні акумулювати негативну енергетику і притягувати в будинок проблеми і невдачі. Згідно народній прикметі, залишивши ніж на обідньому столі, ви ризикуєте залучити в своє житло нечисту силу, яка залишиться там надовго і буде порушувати спокій всіх домочадців. Щоб уникнути негативного впливу ножів, не треба від них позбавлятися: просто не забувайте прибирати їх з видного місця в шафу або кухонний ящик. Якщо ж ручка ножа раптом зламалася, негайно закопайте його подалі від свого будинку. Таким чином ви відведете неприємності від себе і своїх близьких.

Гіпсові фігурки і статуетки. У кожному будинку є хоча б одна така статуетка, але є така оздоба нешкідливим? Вважається, що гіршого всього на енергетику людини позначаються гіпсові фігурки тварин. Незважаючи на їх незначні розміри, смороду здатні зруйнувати енергетичний фон вашого будинку і позбавити домочадців сил і впевненості. Також вони володіють відволікаючий ефект. Це означає, що ви не зможете зосередитися на важливих речах і почнете частіше перебувати в світі ілюзій. Якщо ви отримали в подарунок гіпсову статуетку, то загорніть її в білу тканину і приберіть в шафу. Якщо ж вони дуже подобаються вам як предмет декору, постарайтеся розташувати фігурки в зоні відпочинку у вітальні, але не в спальні і не поруч з робочим місцем.

Маленькі сільнички. В даному випадку мова йде не про сам предмет, а його розмір. Якщо у вас в будинку є маленька муроване, то, напевно, ви не раз помічали, що на її куточках накопичується сіль або зовсім висипається з неї. Однак така незначна випадковість може зашкодити всім домочадцям. Як ви знаєте, є чимало прикмет і забобонів про сіль, і найголовніша з них пов’язана саме з розсипаною сіллю. Цей знак віщує небезпеку всім мешканцям будинку, а також позбавляє їх здоров’я і життєвої енергії. Щоб не ризикувати, купуйте тільки великі і зручні сільнички.

Речі, що оточують нас всюди, вони володіють здатністю вбирати енергію і можуть передавати її людині. З цієї причини варто унікати контактів з деякими предметами, інакше ви ризикуєте залучити в своє життя біди і невдачі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh