Життя

Ці 5 речей забирають у нас енергію і сили

Багато речей у нашому домі викликають у нас приємні спогади чи просто дорогі як пам’ять, і позбавитися від них не так вже і просто. Однак деякі з них забирають життєву енергію та позбавляють нас сил, тому зберігати їх в будинку категорично заборонено.

Багато речей у нашому домі викликають у нас приємні спогади чи просто дорогі як пам’ять, і позбавитися від них не так вже і просто. Однак деякі з них забирають життєву енергію та позбавляють нас сил, тому зберігати їх в будинку категорично заборонено.

Людина може прив’язуватися до промов не менше, ніж до людей. Не дивно, що так відбувається, адже кожен предмет в нашому домі має свою історію і тісно пов’язаний з нашим життям. Іноді, знаходячись у себе вдома, ми починаємо відчувати слабкість і дискомфорт, але не можемо зрозуміти причину такого стану. Дуже часто погіршення самопочуття відбувається з-за негативного впливу деяких предметів. Справа в тому, що кожна річ володіє певною енергетикою, і якщо вона негативна, то і її вплив на нас буде аналогічним. Психологи і фахівці у області біоенергетики стверджують, що деякі речі не просто позначаються на нашому здоров’ї ї, але і позбавляють нас життєвих сил. Щоб уникнути негативного впливу промов-вампірів, потрібно позбутися від них як можна швидше.

Які речі забирають у нас сили і життєву енергію

Деякі речі в нашому будинку є свого роду талісманами. Вони привертають щастя і удачу і здатні створити навколо гармонійну атмосферу. Однак деякі предмети мають зворотних ефектом. Смороду володіють негативною енергетикою, яка руйнує енергополе вашого будинку і провокує безліч проблем. В першу чергу, вони позбавляють своїх сил і енергії, з-за чого ви можете відчути слабкість і зниження продуктивності. Негайно позбудьтеся промов-вампірів, щоб запобігти виникненню згубних наслідків.

Посуд. Звичайно, не вся посуд є джерелом негативної енергії, але навіть найменші сколи та тріщини руйнують її енергетику. Тому вживати їжу з битих тарілок або піті з тріснутих склянок заборонено. Зіпсована посуд здатна порушити енергетику їжі або зовсім зробити її негативною. Це стосується не тільки посуд, яку ви використовуєте щодня, але і старовинних сервізів, що використовуються в якості прикраси будинку. Навіть якщо їх зовнішній вигляд як і раніше гарний, це не означає, що вони володіють такою ж позитивною енергетикою, як раніше. Чим старше річ, тим негативніше її енергетичний вплив на людей, а значить, незабаром ви зможете відчути її вплив на собі. Також не рекомендується довго зберігати в своєму будинку брудний посуд: гори немитих тарілок в раковині не тільки характеризують вас як недбалого господаря, але і позбавляють життєвих сил.

Роги й голови мертвих тварин. Якщо раніше полювання було способом виживання, то зараз цей рід зайняти вважається звичайним хобі. Завзяті мисливці раніше не упускають можливості відправитися в ліс і здобути цінний трофей, тому роги й голови тварин дуже часто прикрашають стіни будинків. Однак мало хто знає про згубний вплив таких прикрас. Вони володіють «мертвої» енергетикою і здатні не просто зруйнувати біополе вашого будинку, але і позбавити вас енергії, а також залучити масу невдач. Щоб уникнути цього, ніколи не прикрашайте свій будинок такими предметами, а щоб поліпшити енергетику свого житла, заведіть собі чотирилапого друга і не забувайте піклуватися про нього.

Ножі. Цей інструмент є у кожному будинку, але навіть він належить до числа промов-вампірів. Ножі здатні акумулювати негативну енергетику і притягувати в будинок проблеми і невдачі. Згідно народній прикметі, залишивши ніж на обідньому столі, ви ризикуєте залучити в своє житло нечисту силу, яка залишиться там надовго і буде порушувати спокій всіх домочадців. Щоб уникнути негативного впливу ножів, не треба від них позбавлятися: просто не забувайте прибирати їх з видного місця в шафу або кухонний ящик. Якщо ж ручка ножа раптом зламалася, негайно закопайте його подалі від свого будинку. Таким чином ви відведете неприємності від себе і своїх близьких.

Гіпсові фігурки і статуетки. У кожному будинку є хоча б одна така статуетка, але є така оздоба нешкідливим? Вважається, що гіршого всього на енергетику людини позначаються гіпсові фігурки тварин. Незважаючи на їх незначні розміри, смороду здатні зруйнувати енергетичний фон вашого будинку і позбавити домочадців сил і впевненості. Також вони володіють відволікаючий ефект. Це означає, що ви не зможете зосередитися на важливих речах і почнете частіше перебувати в світі ілюзій. Якщо ви отримали в подарунок гіпсову статуетку, то загорніть її в білу тканину і приберіть в шафу. Якщо ж вони дуже подобаються вам як предмет декору, постарайтеся розташувати фігурки в зоні відпочинку у вітальні, але не в спальні і не поруч з робочим місцем.

Маленькі сільнички. В даному випадку мова йде не про сам предмет, а його розмір. Якщо у вас в будинку є маленька муроване, то, напевно, ви не раз помічали, що на її куточках накопичується сіль або зовсім висипається з неї. Однак така незначна випадковість може зашкодити всім домочадцям. Як ви знаєте, є чимало прикмет і забобонів про сіль, і найголовніша з них пов’язана саме з розсипаною сіллю. Цей знак віщує небезпеку всім мешканцям будинку, а також позбавляє їх здоров’я і життєвої енергії. Щоб не ризикувати, купуйте тільки великі і зручні сільнички.

Речі, що оточують нас всюди, вони володіють здатністю вбирати енергію і можуть передавати її людині. З цієї причини варто унікати контактів з деякими предметами, інакше ви ризикуєте залучити в своє життя біди і невдачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.