Новини

Читай українською на платформі UaBook

Читання книг належить до розваги та розвитку особистості одночасно. Читання здатне знизити стрес після важкого дня. Сьогодні багато людей відмовляються від паперових видань, надаючи перевагу цифровому формату. Платформа UaBook дозволяє читати книги онлайн українських та світових класиків. На сайті можна створити власну поличку, додаючи улюблені твори. Тоді вони завжди залишатимуться під рукою.

Українські бестселери 2022: що варто прочитати цього року

Щороку українські та світові видавництва пропонують читачам сотні нових видань. Звичайно, серед різноманіття тем та жанрів, кожен обирає літературу, близьку до свого смаку. Тим, хто шукає цікаві книги з високими рейтингами від користувачів, варто скористатися рекомендаціями, які складають передові критики. Бестселерами минулого року стали:

  • «Доця». Тамара Горіха Зерня. Болюча для всіх українців тема, яку зачеплено в книзі, нікого не залишить байдужими. Історія розпочинається у 2014 році з моменту вторгнення російських військ в Україну. Героїня в один момент втратила все. Їй доведеться розпочинати тривалий шлях до свого відновлення.
  • «Нові темні віки. Колонія». Макс Кідрук. Це перша книга, яка увійшла до циклу «Нові темні віки». На сторінках можна спостерігати за історією, які відбувається у 22 столітті. Незважаючи на плин часу, людська натура не змінюється. Героям доведеться подолати чимало труднощів, щоб врятуватися від багатьох небезпек.
  • «Там, де вітер». Любо Дереш. Письменник-бунтівник стикається з труднощами після початку війни. Щоб відновити себе та знайти натхнення, вирушає подорожувати Україною з компанією таких же нестандартних людей.

На порталі UaBook можна знайти відомі книги популярних українських письменників у різних жанрах.

Чому варто зареєструватися на платформі UaBook вже сьогодні

Сайт UaBook був створений однодумцями, які прагнуть популяризувати українську мову. Такий процес вони називають «лагідною українізацією». На платформі представлені книги, розраховані на споживачів, які намагаються вивчити українську мову. Всі твори розподілені за жанрами: українська, світова, популярна література. Шукати видання можна за прізвищем автора.

На відміну від платних сервісів, UaBook пропонує доступ до бібліотеки безкоштовно. Читати можна онлайн з будь-якої точки світу за умови підключення до інтернету. Щоб дізнаватися про нові надходження до фонду, варто підписатися на розсилку новин від компанії UaBook.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України