Новини

Чим займається ортопедична стоматологія

Здоров’я ротової порожнини стоїть на двох китах — особистій гігієні та своєчасних візитах до стоматолога

А естетична сторона значною мірою залежить від рішень стоматолога-ортопеда, який працює над відновленням втраченого зуба. Стоматологія Alex Dental в Києві https://alexdental.com.ua/ortopediya/ пропонує широкий спектр послуг з відновлення зубів. У клініці поєднано передові технології, сучасне обладнання, працюють кваліфіковані фахівці. Пацієнти різного віку отримують індивідуальний підхід та швидке вирішення проблем з урахуванням побажань клієнтів.

Стоматологія займається здоров’ям ротової порожнини людини. Ортопедія направлена на відновлення кісткової тканини та усунення ризиків, які можуть спричинити розвиток захворювання. Стоматолог-ортопед корегує дефекти зубощелепного апарату. В його завдання входить відновлення зовнішньої та внутрішньої частини зуба. Лікарі стоматологи-ортопеди займаються мікропротезуванням, установкою знімних та незнімних протезів.

Лікарі клініки Alex Dental використовують комплекс сучасних методик, конструкцій та інструментів, що скеровані на виправлення проблем, пов’язаних з втратою зуба, паталогією параметрів щелепи, деформації та аномальному розміщенню окремих зубів, вродженими вадами та паталогіями розвитку щелепно-лицевої зони.

У ортопедії найчастіше використовують конструкції, які здатні замінити природній зуб:

·       Зубні вкладки. Відтворюють зуб чи його частину.

·       Вініри. Спосіб досягти естетичного вигляду зубного ряду.

·       Знімні протези, що здатні замінити один чи кілька зубів.

·       Незнімні протези. Постійні імплатни, які заміняють справжній зуб.

Етапи ортопедичного лікування дубів

Перш ніж приступати до лікування, пацієнти проходять обов’язковий огляд у лікаря. Комплексний огляд включає пальпацію м’яких тканин, діагностику роботи жувальних м’язів, скронево-нижньощелепного суглоба. Наступними етапами ортопедичного лікування стають:

·       Консультація. Лікар та пацієнт вирішують, які методи та способи лікування будуть використані. Стоматолог прислухається до думки пацієнта та підбирає лікування відповідно до побажань клієнта.

·       Формування плану лікування. Відповідно до стану хвороби підбирається індивідуальний план лікування для кожного конкретного випадку.

·       Вибір процедури лікування. Зазвичай використовуються два методи: протезування або відновлення зуба.

Отримати консультацію можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті. Записатися на прийом просто на сайті, заповнивши коротку форму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України