Новини

Чим зайнятися у вихідні, коли на вулиці погана погода

1Перед тим як придумати програму проведення вихідних, треба взнати яка буде погода і тільки тоді можна буде щось планувати. Але чим зайнятися у вихідні, якщо на вулиці дощова осінь або погана погода. Що може бути гірше: довгоочікуваний вихідний, а тут негода …

Чим зайнятися у вихідні, коли на вулиці погана погода
Але немає лиха без добра.
Пропоную список приємних справ, чим можна зайнятися вдома. Адже ви стільки часу відкладали на потім цілу купу важливих і не дуже справ …
Пора їх посунути до себе ближче.

Отже, складаємо список справ по тему «Чим зайнятися в погану погоду?»

1. Просто тупо виспатися. Так, просто заритися з головою в ковдру і поспати досхочу. Ви так довго про це мріяли – нарешті ваша сонна мрія здійсниться.

2. Впертися в тепле плече лежачої в ліжку поряд з вами коханої людини …. приємна компанія… інше додумаєте самі.

3. Поїли – тепер можна і поспати, поспали – тепер можна і поїсти (це з мультика про Дюймовочку); як мало нам треба для кайфу …

4. Свіже пиво з сушеною рибкою (варіант для любителів тарані і келиха пінного пива).

5. “З’їсти” горілочки,  для зігрівання душі і тіла (тільки не перестарайтеся, щоб на завтра голова сильно не боліла).

6. Випити пива (горілки) для настрою: відразу ж дощовий день з останніми падаючими листями стане світліше і тепліше – можна споглядати краплі, що котяться по шибці і займатися філософськими проблемами всього людства.

7. Зателефонувати давній подрузі (приятелеві) в дощовий день – поговорити за життя, упевнитися, що є люди, кому ще гірше, ніж вам (варіант вампірський, але діє!).

8. Подивитися фільм, який вже давно лежить на полиці, але часу на нього не було. Який-небудь захоплюючий … про гру в казино в Монте-Карло, наприклад. Краще, звичайно, хорошу комедію.

9. З’їсти що-небудь смачненьке-солоденьке (варіант для жінок, які люблять заїдати свій поганий настрій) – не переборщіть в кулінарному відділі при покупці.

10. Завершує нашу десятку варіантів, чим зайнятися у вихідні, типове «Коли всі вдома». Під дахом рідного дому всі близькі і улюблені, це ж здорово!

11. Перечитати улюблену книжку або взяти в руки новинку літератури, яку вже давно прочитали всі друзі.

12. Зайнятися чимось незвичайним: наприклад, записатися на курси йоги.

13. Посидіти на улюбленому сайті – спілкування в контакті або в твіттері з віртуальними друзями (тут вам знадобляться уроки знайомства в інтернеті).

14. Зайнятися банальними домашніми справами, до яких не доходили руки в суєті буденних днів.

15. Поринути з головою в улюблену гру в Інтернеті годинок так на 5-8 (у кого на скільки бажання вистачить). Зазвичай до почервоніння очей і до погроз домашніх відключити комп з розетки.

16. Піти гуляти по вулиці, одягнувшись відповідно до похмурої погоди. Повірте, коли ніжки взуті в теплі чобітки, а над головою велика яскрава парасолька, гуляти по калюжах – одне задоволення.

17. Сісти в улюблене крісло, закутавшись з теплий плед, пити гарячий кави і дивитися у вікно.

18. Інтелектуальний варіант: сходити в дощовий день в музей або на виставку, а може вирішити тест на увагу.

19. Зайнятися будь-яким хобі: тут кордонів вашої творчості просто немає. А слабо картину бісером вишити ?! А можете зібрати модель піратської шхуни ?!

20. Сісти на телефон годин так на п’ять (якщо ви жінка) і обговорити з подругою все її і свої життєві проблеми і справи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України