Політика

Чим небезпечний згубний вплив рф на білорусь. Центр стратегічних комунікацій пояснює

26 листопада несподівано помер 64-річний міністр закордонних справ білорусі володимир макей, який обіймав цю посаду протягом 10 років, а до того був головою адміністрації президента рб.

▶️ Причини смерті впливого білоруського політика достеменно невідомі. Але обставини викликають підозри в отруєнні, як це було з Литвиненком, Скрипалями, Навальним.

▶️ макей був архітектором багатовекторності білоруської зовнішньої політики, його зникнення ще більше постилюватиме вплив кремля на режим лукашенка.

▶️ Ймовірне вбивство макея може бути сигналом кремля для режиму лукашенка про рішучість не допустити виходу білорусі з російської сфери впливу – на фоні провального саміту ОДКБ у Єревані.

▶️ росія абсолютно не рахується з національними інтересами та суверенітетом білорусі, ставиться до цієї країни як до ресурсу своїх зовнішньополітичних авантюр.

▶️ путінський режим намагається втягнути білорусь у заплановане ним самогубне нове вторгнення в Україну з півночі.

▶️ За інформацією ГУР Міноборони України, російські спецслужби готують криваві провокації у рб з метою перекласти відповідальність на Київ, створивши таким чином casus belli.

▶️ Тільки розрив із кремлем та відновлення співпраці з сусідами гарантує повернення білорусі собі суверенітету, безпеки та перспектив розвитку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України