Новини

Чим корисні соцмережі для дітей і молоді?

Зараз мало хто з молодшого покоління може уявити своє життя без соціальних мереж. Вони стрімко увійшли в наше життя і зайняли в ньому важливе місце. Існує багато корисних сайтів, де люди можуть спілкуватися між собою, наприклад, соціальна мережа Lucky Life. Пропонуємо вам ознайомитися з мінливою природою соціальних медіа. Ми розкажемо про їхній вплив на молодь, способи залишатися в безпеці та максимально використовувати взаємодію з іншими.

Як соціальні медіа можуть підтримувати молодь?

Хоча соціальні медіа можуть становити певний ризик, важливо зрозуміти, які переваги мають діти та підлітки.

  • Розширення зв’язків і розуміння світу

Діти здатні навчитися та оцінити різні точки зору та світобачення, щоб краще зрозуміти навколишній світ та розширити свої знання з різних тем. Маючи таку кількість ідей, поділених на багато платформ, вони можуть досліджувати цікаві сфери та використовувати їх у навчальних цілях.

  • Можливість розвивати комунікативні та технічні навички

Оскільки соціальні медіа – це частина повсякденного життя, дітям і підліткам важливо навчитися спілкуватися в інтернеті. Якщо ви маєте дітей, варто підготувати їх до майбутніх можливостей на робочому місці та підтримувати у взаємодії з друзями та родиною.

  • Встановлення зв’язків і підтримання психічного здоров’я

Соціальні медіа скасовують межі зустрічей. Це можливість підтримувати людей і створювати стосунки за кордоном. Діти з обмеженими можливостями або, ті, які не відчувають, що можуть налагодити контакт із іншими членами громади, можуть спілкуватися з людьми, які поділяють їхні ідеї та інтереси.

  • Зміцнення стосунків

Це можливість спілкуватися з членами сім’ї чи друзями, які переїхали та проживають за сотні, а то й тисячі кілометрів. Соціальні мережі дозволяють легко підтримувати стосунки, залишатися на зв’язку та ділитися своїм життям.

  • Місце для пошуку підтримки

У соцмережі можна запропонувати підтримку друзям і родинам, які зіткнулися з певною проблемою. З іншого боку, для деяких молодих людей це може бути місце, де вони самі шукатимуть підтримки (особливо якщо вони переживають щось, про що не можуть поговорити зі своїми близькими).

5 порад для батьків, щоб допомогти дітям використовувати соцмережі з користю

  • Бути гарним прикладом для наслідування

Діти й молодь схильні копіювати поведінку, тому вам важливо самим транслювати ті цінності, які ви хочете, щоб вони сприйняли.

  • Сприяти суспільному благу

Шукайте способи, як діти можуть робити користь, використовуючи свої соціальні медіа. Неважливо, це буде реклама чогось, що приносить користь іншим, пропозиція підтримки чи те, що позитивно впливає на їхній «цифровий слід».

  • Оснастити їх правильними інструментами

Переконайтеся, що підлітки знають, як використовувати конфіденційність платформ соціальних медіа. Це дозволить слідкувати за тим, із ким вони діляться, коли і що з’являється у їхніх облікових записах від інших.

  • Залишатися соціально залученими

Активно шукайте моменти, щоб обговорити, що вони публікують, з ким вони діляться і як те, що вони бачать на своєму соціальному каналі, впливає на них. Таким чином, ви зможете запропонувати їм підтримку в потрібний час.

  • Поговорити про пошук правильного балансу

Заохочуйте дітей встановлювати міцні стосунки в реальному житті поза соціальними медіа. Так ви переконаєтеся, що вони не надто звикають до схвалення та думок виключно онлайн-стосунків, які можуть негативно впливати на них.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України