Новини

Чим Baby Born цікавіша від інших ляльок: 4 переваги

Одна з найцікавіших ігор для дівчаток — дочки-матері. Вона зрозуміла і близька всім, адже дозволяє розігрувати історії з власного досвіду спілкування з мамою, або придумувати фентезійні сюжети. Улюбленими “дочками” стають ляльки, за якими дівчата доглядають, перевдягають та годують їх.

Проте мало лялькових моделей дозволять розіграти перші роки життя уявної дитини. Для цього потрібні особливі персонажі — пупси. Найкращими серед них вважаються ляльки Baby Born, познайомитися з якими можна за посиланням https://bi.ua/rus/brands/baby-born/. У цих неймовірно деталізованих копій немовлят є багато переваг, які напевне сподобаються дівчаткам.

Особливості ляльок Baby Born

Реалістичні пупси належать до піонерів дитячих іграшок. Порцелянові немовлята виготовлялись ще у ХІХ ст., і сьогодні вони є предметом гордощів колекціонерів. У 1932 році німецький підприємець Макс Запф разом із своєю компанією Zapf Creation розпочав іграшкове виробництво, що вже майже 100 років тішить дітей по всьому світу своїми витворами.

Діамант в колекції лялькаря — немовлята Baby Born, що з’явилися на ринку у 1991 році. Відмінні риси здавалося б шаблонного пупса — привабливість та реалістичність. Іграшка деталізовано відтворює риси справжнього малюка, з нею можна програвати різноманітні життєві ситуації: годувати, купати, гратися, годувати рідкими кашами.

Для кожної ляльки передбачений персональний набір аксесуарів:

  • серія I can Swim із немовлям, що вміє плавати, включає ванночку, косметику, рушник;
  • серія First Love — м’які текстильні пупси для обіймів, оснащені світловими та звуковими ефектами для затишних вечорів;
  • серія Hold my Hands з малюком, що співає колискову при натисканні на долоньку, доповнюється комплектом постільної білизни;
  • серія Interactive Twins — це двоє малюків із власними наборами одягу та посуду, що можуть взаємодіяти між собою.

Можна вибрати класичну ляльку з базовим набором функцій та розширити ігрові можливості за допомогою окремих аксесуарів.

Переваги немовлят Baby Born

Іграшкові малюки подобаються дітям та дорослим такими якостями:

  1. Інтерактивність — всі моделі лінійки здатні взаємодіяти із дитиною: плакати, сміятися, їсти та ходити на горщик, рухати ніжками і ручками.
  2. Реалістичність — окрім деталізованої зовнішності, у якій промальовані дрібні зморшки і вигини, лялька виготовлена з особливого полімеру, схожого на дотик зі справжньою шкірою.
  3. Безпечність — рухомість ляльки досягається особливою безпечною технологією, тому не доводиться хвилюватися за безпеку дитини при контакті з дротами — їх тут просто немає.
  4. Психологічна корисність — іграшка-немовля розвиває у дитини емпатію, відповідальність та уважність, вчить піклуватися про інших, дисциплінує.

Немовлята Baby Born на вигляд і дотик немов живі, що допомагає дитині по-справжньому сконцентруватися на грі та пережити реальні емоції. Така іграшка стане чудовим тренуванням для дівчинки, у родині якої очікується поповнення. На прикладі ляльки дитина освоїть правила поведінки із новонародженим та навчиться дбайливого ставлення до малюка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України