Новини

Чи варто обирати гіпсокартон для ремонту спальні?

Починаючи ремонт у власному житлі, треба пам’ятати про те, що внутрішнє оздоблення має бути не лише стильним та оригінальним, але ще й функціональним та практичним. Кожна кімната передбачає свої індивідуальні технологічні особливості. У випадку спальні рубом ставиться питання комфорту. Оптимальный результат в цій кімнаті можна досягти, обравши матеріали з високими експлуатаційними та візуальними характеристиками. Гіпсокартон якраз відноситься до подібних рішень.

Експлуатаційні переваги матеріалу

Гіпсокартонні листи добре підходять для всіх житлових приміщень, і спальня на є виключенням. Достатньо згадати основні плюси використання цього матеріалу:

  1. Можливість швидко вирівняти стелю — монтаж гіпсокартонних плит відразу робить частину кімнати рівною і гладкою, підходящою для фінішного оздоблення. При цьому закріплення листів на каркасі займає лічений час.
  2. Зручне маскування комунікацій — підвісні стелі із гіпсокартону дозволяють заховати електропроводку, телевізійні кабелі, вентиляційну систему та інші інженерні системи, не нехтуючи при цьому естетичністю.
  3. Високий рівень пожаробезпеки — на ринку доступні листи із ущільненого багатошарового картону та термостійкого гіпсу, які здатні витримати вплив прямого вогню протягом 45 хвилин. Подібний гіпсокартон пропонує, наприклад, магазин будівельних матеріалів Алків. Візуально він відрізняється рожевим відтінком.
  4. Комфтний мікрокломорат — конструкції із гіпсокартону відкривають широкі можливості для теплоізоляції. Між основою та листами ГКЛ можно прокласти будь-який утеплювач: скловату, пінопласт, пінополістирол або базальтову вату.
  5. Звукоізоляційні властивості — каркасна система покращує акустику в середині спальні та слугує додатковим шаром звукоізоляції.

Крім того, застосування листів ГКЛ в обробних роботах — це економія коштів. Ви можете суттєво заощадити, навіть вирішив купити гіпсокартон Кнауф, який є лідером ринку.

Можливості дизайну

Крім технологічних особливостей, гіпсокартон має низку переваг з точки зору естетики. Використовуючи різні види дизайну, можна кардинально змінити внутрішній простір. Підвісні каркасні системи із гіпсокартону є оптимальною платформою для встановлення декоративних освітлювальних приладів.

Маючи у своєму розпорядженні досить велику спальню, ви можете за допомогою гіпсокартону зробити багаторівневі підвісні конструкції. Подібні стелі можуть мати оригінальну геометрію, бути східчастими або кріволінійними. У плані стилю ваш вибір також не обмежується. Гіпсокартон однаково підходить для кімнат, оформлених в стилі мінімалізм, модерн, хай-тек чи прованс. Матеріал відрізняється одночасно зносостійкістю та простотою обробки, а тому з нього можно легко зробити нетривіальні ніші або арку.

Наостанок зазначимо, що гіпсокартон підходить для обробки різноманітними фарбами, обклеювання шпалерами та встановлення плитки. З його допомого можно реалізувати ту чи іншу дизайнерську ідею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України