Новини

Чи потрібно змінювати постачальника газу для населення?

Стрімко все змінюється у цьому світі, зокрема й у нашій країні. І ось уже минулого року запрацював ринок газу, завдяки чому українці отримали змогу не залежати від держави, а обирати для себе максимально вигідні умови. До того ж з появою постачальників з’явилася і здорова конкуренція, отже і ціни на блакитне паливо стали ще нижчими.

У компанії «Твій газзбут» ви можете обрати відповідний тариф для населення чи бізнесу. Фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і запропонують найвигідніші варіанти. А ціна за газ для населення вас приємно здивує.

Навіщо треба міняти постачальника газу?

Раніше ми залежали від держави та платили ту вартість за газ, яку нам встановлював уряд. Зараз все змінилося, але багато хто досі не знає, чи потрібно міняти постачальника.

Щоб мати можливість вибирати для себе найвигідніші умови, потрібно вибирати постачальника. Представництва компанії «Твій газзбут» є у кожній області, і вона співпрацює із 17 постачальниками. А тому це надійний та перевірений часом бренд, якому довіряють не лише жителі країни, а й багато підприємців.

Щоб укласти договір з постачальником газу, вам потрібно:

• написати заяву, що ви бажаєте укласти договір. При цьому навіть не потрібно розривати його зі старим постачальником – за вас це зроблять фахівці;

• новий постачальник повинен повідомити старого про те, що ви хочете з ним розірвати договір;

• після цього новий постачальник повинен ретельно перевірити всю інформацію про вас, а також про те, чи маєте ви заборгованість з оплати за комунальні послуги;

• після цього ви отримуєте сповіщення про дату, коли вам надаватимуться послуги від постачальника.

Якщо постачальник вважатиме, що ви ненадійний споживач (якщо у вас є, наприклад, заборгованість з оплати комунальних послуг), він може відмовити в укладанні договору.

Вибираючи постачальника, слід уважно вивчити інформацію про нього, прочитати відгуки, вивчити тарифні плани. Також важливо, щоб компанія мала ліцензію на постачання газу.

Укласти договір із компанією «Твій газзбут» ви можете онлайн або в одному з представництв у вашій області. Також ви зможете передавати показання лічильників у своєму кабінеті та здійснювати оплату за споживання блакитного палива.

Компанія пропонує різні тарифи, як річний, місячний, рівномірний на опалювальний сезон. Ви зможете значно заощадити в зимовий час, а також ви будете шоковані сумами у платіжках – їх можна рівномірно розподілити на цілий рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України