Чи потрібно робити тест на Covid контактним особам?

Коронавірусна інфекція розповсюджується по світу і єдиним методом уникнути захворювання є повне дотримання правил безпеки. Їх небагато і вони добре відомі кожній людині, навіть дитині. Але не завжди точне дотримання цих правил є запорукою безпечного життя, тому людина повинна провести тест на коронавірус, якщо вона працювала в одному кабінеті з персоною, що захворіла, живе з нею в одній квартирі ибо перебувала в контакті з хворим на коронавірус. Пройти такий тест можна в різноманітних закладах України, наприклад, записатися на тестування на сайті медичного центру Унілік: https://unilik.ua/uk/plr-test-v-harkovi/ , адже клініка з перших виявлених випадків інфікування в Україні почала розробляти систему швидкого та точного діагностування.

Як проходить тестування на коронавірус?

В Україні розроблені закони, згідно з яким людина може проходити безплатне тестування, але для цього, слід звертатися у визначені медичні заклади, де є великий ризик реально підхопити захворювання, а також діє система черг і очікувати свій час можна декілька днів.

Можна пройти тестування у відкритих лабораторіях, облаштованих у ряді медичних державних закладів. В них можна здати тести на ПЛР і дізнатися свій результат через 2 тижні.

Найбільш швидким і зручним способом визначення захворювання є звичайні медичні клініки, Тест на Covid дозволяє з точністю до 99% визначити наявність захворювання, тому, це дійсно найкращий спосіб розвіяти сумніви чи, навпаки, ще до появи симптомів розпочати лікування.

Які тести можна зробити для визначення захворювання?

Якщо людина перебувала в контакті з хворим, їй треба обов’язково перевірити себе на наявність захворювання. Для цього треба:

  • звернутися до лікаря, щоб він міг провести первинний огляд ;
  • зробити тест на наявність вірусу перший раз;
  • пройти тест на наявність вірусу другий раз, адже при першому тестуванні хвороба могла тільки потрапити в організм і ще не відображатися на тестах.

Пройти тестування можна методом ПЛР – тобто здати мазок, щоб його перевірили в спеціальній лабораторії, де є обладнання і реагенти. Також можна пройти експрес-тестування, яке робиться навіть на дому. Такий тест зовнішньо схожий з тестами на вагітність та гепатит С – в ньому є віконце, в яке розміщується краплинка крові або мокроти і, якщо хвороба є, лакмус проявить себе, пофарбувавши риску в яскравий колір.

Отже, сьогодні кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я, адже від цього залежить здоров’я тих, хто знаходиться з нею. Не можна ризикувати своїм здоров’ям та життям, адже ланцюгова реакція призводить до того, що ві ризикуєте здоров’ям та життям оточуючих. А це – велика відповідальність.

Тому, якщо людина перебувала у контакті з хворою особою, вона зобов’язана зробити тест. Навіть не для себе, а для своїх дітей, батьків, близьких.

Ця процедура вже стала максимально доступною, а її ціна вже повністю доступна пересічним українцям. Можна вибрати будь-який різновид тестування – ПЛР-тест в медичному центрі https://unilik.ua/uk/ чи експресс-аналіз, головне дізнатися свій результат і далі діяти у відповідності з поставленим діагнозом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh