Новини

Чи потрібно робити тест на Covid контактним особам?

Коронавірусна інфекція розповсюджується по світу і єдиним методом уникнути захворювання є повне дотримання правил безпеки. Їх небагато і вони добре відомі кожній людині, навіть дитині. Але не завжди точне дотримання цих правил є запорукою безпечного життя, тому людина повинна провести тест на коронавірус, якщо вона працювала в одному кабінеті з персоною, що захворіла, живе з нею в одній квартирі ибо перебувала в контакті з хворим на коронавірус. Пройти такий тест можна в різноманітних закладах України, наприклад, записатися на тестування на сайті медичного центру Унілік: https://unilik.ua/uk/plr-test-v-harkovi/ , адже клініка з перших виявлених випадків інфікування в Україні почала розробляти систему швидкого та точного діагностування.

Як проходить тестування на коронавірус?

В Україні розроблені закони, згідно з яким людина може проходити безплатне тестування, але для цього, слід звертатися у визначені медичні заклади, де є великий ризик реально підхопити захворювання, а також діє система черг і очікувати свій час можна декілька днів.

Можна пройти тестування у відкритих лабораторіях, облаштованих у ряді медичних державних закладів. В них можна здати тести на ПЛР і дізнатися свій результат через 2 тижні.

Найбільш швидким і зручним способом визначення захворювання є звичайні медичні клініки, Тест на Covid дозволяє з точністю до 99% визначити наявність захворювання, тому, це дійсно найкращий спосіб розвіяти сумніви чи, навпаки, ще до появи симптомів розпочати лікування.

Які тести можна зробити для визначення захворювання?

Якщо людина перебувала в контакті з хворим, їй треба обов’язково перевірити себе на наявність захворювання. Для цього треба:

  • звернутися до лікаря, щоб він міг провести первинний огляд ;
  • зробити тест на наявність вірусу перший раз;
  • пройти тест на наявність вірусу другий раз, адже при першому тестуванні хвороба могла тільки потрапити в організм і ще не відображатися на тестах.

Пройти тестування можна методом ПЛР – тобто здати мазок, щоб його перевірили в спеціальній лабораторії, де є обладнання і реагенти. Також можна пройти експрес-тестування, яке робиться навіть на дому. Такий тест зовнішньо схожий з тестами на вагітність та гепатит С – в ньому є віконце, в яке розміщується краплинка крові або мокроти і, якщо хвороба є, лакмус проявить себе, пофарбувавши риску в яскравий колір.

Отже, сьогодні кожна людина зобов’язана берегти своє здоров’я, адже від цього залежить здоров’я тих, хто знаходиться з нею. Не можна ризикувати своїм здоров’ям та життям, адже ланцюгова реакція призводить до того, що ві ризикуєте здоров’ям та життям оточуючих. А це – велика відповідальність.

Тому, якщо людина перебувала у контакті з хворою особою, вона зобов’язана зробити тест. Навіть не для себе, а для своїх дітей, батьків, близьких.

Ця процедура вже стала максимально доступною, а її ціна вже повністю доступна пересічним українцям. Можна вибрати будь-який різновид тестування – ПЛР-тест в медичному центрі https://unilik.ua/uk/ чи експресс-аналіз, головне дізнатися свій результат і далі діяти у відповідності з поставленим діагнозом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України