Чи поставлять пам’ятник з Й.Сталіним в Криму

Як відомо, в так званому кримському уряді планують до 70-річчя Ялтинської конференції в Лівадії встановити пам’ятник “Великій трійці” від метра сучасного монументалізму – Зураба Церетелі, що правда вагою всього в 10 тонн. Тим не менш, наявність в “Великій трійці” персони Сталіна викликало обурення у кримських татар.

Так, національний рух кримських татар вже звернувся до влади Росії з рішучим протестом у зв’язку з рішенням кримської влади встановити пам’ятник “Великій трійці” в Ялті, розцінивши це: “як явна ознака відродження неосталінізму і повернення до часів терору і позасудових розправ”.

До слова сказати, до цього пам’ятник хотіли встановити у Волгограді, однак, обласна і міська влада не прийшли до єдиної думки, чи варто йти на такий крок. У підсумку, Сталін і Ко досі припадають пилом у майстерні Зураба Костянтиновича.

Отже, що ми маємо? Пам’ятник Сталіну не встановлено, при всіх тих тенденція відродження культу особи кривавого вождя, які зараз є в російському суспільстві, навіть у Волгограді – місті яке колись носило ім’я тирана! Але в Криму місцева маріонеткова влада з розпростертими руками чекає монумент, враховуючи складність міжнаціональних відносин на півострові на даний момент, а тут ще й Сталін!

У підсумку, в Крим не тільки, як видно зараз скидається все сміття, яке не знайшло місця на площах і в парках Росії, але і всіляко загострюється міжнаціональний конфлікт через провокації і образу почуттів та гідності кримськотатарського народу. Латентне загострення з подальшими репресіями?

zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh