Новини

Чи можна продовжити термін роботи манікюрного фрезера?

Манікюрний фрезер – це обладнання, що вимагає обережного догляду та правильного використання для забезпечення його тривалої та ефективної роботи. Навіть досвідчені майстри часто припускаються помилок, які спричиняють різноманітні несправності. Якісне обладнання може слугувати довго при дотриманні певних рекомендацій виробника, проте не варто забувати про своєчасне технічне обслуговування та ремонт фрезера для манікюру у разі необхідності.

Манікюрний фрезер: як правильно ним користуватися, щоб продовжити термін експлуатації?

Для початку слід зазначити, що потрібно правильно вибрати фрезер для манікюру, щоб він справлявся з тими апаратними процедурами, які ви плануєте виконувати. Для професійної діяльності варто віддавати перевагу потужним моделям від відомих, сертифікованих брендів, адже у цьому випадку економія недоречна. Одразу після того, як ви вирішили купити професійний фрезер для манікюру, необхідно детально ознайомитися з рекомендаціями виробниками. Не всі моделі техніки є ідентичними в управлінні, тому прочитання інструкції є обов’язковою умовою.

Рекомендуємо ознайомитися з експертними порадами, які допоможуть продовжити термін служби вашого манікюрного фрезера:

  1. Не перемикайте напрямок обертання фрези на ходу.

Одна з найважливіших рекомендацій – ніколи не перемикати напрямок обертання фрези під час її роботи. Але це стосується моделей фрезерів з аналоговим керуванням, таких як Micro-NX 201n, Marathon Champion 3, Strong 90 тощо. Перемикання напрямку на ходу може призвести до перегріву і, як наслідок, до виходу з ладу внутрішніх компонентів апарату. Щоб не довелось часто замовляти новий фрезер для нігтів, запам’ятайте це правило.

  1. Не вставляйте вологі насадки в ручку фрезера.

Вологість – великий ворог механічних і електронних компонентів манікюрного фрезера. Ніколи не вставляйте вологі насадки у ручку фрезера, оскільки це може спричинити корозію або інші пошкодження внутрішніх компонентів. Всі насадки мають бути сухими перед використанням. Ремонт ручки фрезера потребує певних витрат, а дотримання цієї рекомендації допоможе їх уникнути.

  1. Використовуйте захисну заглушку або фрезу.

Коли фрезер не використовується, у ручці завжди повинна бути встановлена фреза або технічна заглушка. Це допомагає запобігти пошкодженню затискача в ручці. Наявність фрези або заглушки в замку забезпечує підтримку оптимального стану затискача. Якщо замок постійно залишається відкритим без насадки, пружина, яка знаходиться всередині може втратити свою пружність, і в результаті замок перестане надійно фіксувати насадку – доведеться віднести ручку у ремонт або купити фрезер для нігтів на заміну.

З іншого боку, якщо замок тривалий час закритий без вставленої фрези, пелюстки цанги можуть деформуватися, що ускладнить відкривання замка у майбутньому. Окрім того, якщо фрезер для манікюру на акумуляторі чи мережевий випадково включається без насадки, мотор може опинитися в заблокованому стані, створюючи надмірне навантаження на блок керування та механізми ручки, що може призвести до їх передчасного зносу або навіть повного виходу з ладу.

  1. Завжди кладіть ручку на підставку.

Тримати ручку на підставці або в тримачі, який кріпиться збоку блоку керування, коли ви не використовуєте її, допоможе уникнути випадкових ударів або падінь, що можуть пошкодити інструмент. Падіння ручки може призвести до серйозних пошкоджень внутрішніх компонентів, таких як цанга та підшипники. Також внаслідок падіння можливе викривлення корпусу мікромотора.

Все це може викликати вібрацію насадки під час роботи. Такі вібрації не тільки знижують якість манікюру, але й спричиняють надмірний шум, знижуючи комфорт роботи та підвищуючи шанси травматизації клієнта під час процедури. Уникнення таких ситуацій вкрай важливе для забезпечення довговічності та надійності вашого манікюрного обладнання. Ремонт в такому випадку дуже дорогий, іноді може досягати вартості нової ручки.

  1. Адаптуйте швидкість до ваги насадки.

Важливо пам’ятати – чим важча насадка, тим нижчою має бути швидкість обертання. Висока швидкість може спричинити велику вібрацію, що, своєю чергою, може призвести до зламання цанги й звичайно що виконати якісно процедуру при вібрації неможливо.

Якщо у вашому користуванні професійні фрезери для манікюру, співпрацюйте з перевіреним сервісним центром. Самостійний ремонт, розбір чи заміна певних частин є недопустимими, оскільки це лише погіршить ситуацію. Ви можете тільки доглядати за фрезером – протирати його поверхню вологою серветкою або відкручувати задню частину ручки, щоб прочистити простір зубною щіткою. Також у продажу є стиснуте повітря, з допомогою якого можна продувати щілини.

Дотримуючись цих простих порад, ви значно збільшите термін служби вашого манікюрного обладнання, забезпечивши йому довге та щасливе «життя» у салоні чи власному кабінеті. А щоб придбати дійсно найкращий фрезер для манікюру, потрібно відповідально обирати магазин. Компанія «Віталіна» пропонує широкий асортимент техніки для нейл-майстрів, яка перевершить всі очікування. Товари для манікюру witalina.com стануть вашими вірними помічниками та допоможуть оптимізувати робочий процес, покращуючи сервіс обслуговування клієнтів.

Плануєте купити фрезер для нігтів? Завітайте у манікюрний магазин Witalina!

Манікюрний магазин Witalina – це те, що вам потрібно, якщо ви закохані у свою справу та прагнете постійно розвиватися. Тут не тільки можна фрезер для манікюру купити, а й скористатися послугою ремонту та технічного обслуговування, оскільки компанія має власний сервісний центр. Кваліфіковані фахівці допоможуть «реанімувати» вашу техніку, розкажуть про причини поширених несправностей, а також порадять, які фрезери краще обирати для нейл-майстрів. Переходьте на сайт магазину та здійснюйте дійсно успішну покупку, адже в онлайн-каталозі представлені виключно перевірені та протестовані манікюрні фрезери.

Компанія «Віталіна» – все для манікюру найкращої якості та за доступними цінами!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України