Новини

Чи можна дарувати статуетку: прикмети, правила і забобони

Вибір подарунків для своїх близьких — самий радісний процес свята, але він також може бути та одним з найбільш напружених. Правила і традиції процес прийняття рішень обов’язково завадять. Але також можуть показати одержувачу розуміння конкретних звичаїв, яким можуть слідувати, коли справа стосується обміну сувенірами. Замовити їх можна за посиланням: https://heroldmaster.kiev.ua/souvenirs/.

В деяких випадках дотримання цих правил може здатися безглуздим, особливо якщо вони не випливають з релігійних чи культурних традицій і засновані тільки на марновірствах. Але мета подарунків — змусити одержувача відчути, що його цінують, і дати йому зрозуміти, що ви думаєте про нього.

Як почалася традиція дарувати статуетки

Ритуал виготовлення й дарування сувенірів почався здавна і триває вже протягом сотень років. Маленькі фігурки та аксесуари стали одними з найпопулярніших презентів. Їх часто використовують як елементи декору в інтер’єрі.

Вчені вважають, що поява статуеток викликано вірою людства в природні сили. Їх можна знайти в гробницях і руїнах храмів, але такі знахідки в основному мають лише похоронне значення. У давні часи майстри брали в ролі матеріалів для виготовлення: камені, кістки ссавців, глину, деревину і різні метали.

Історики вважають, що традиція дарувати статуетки перейшла з давнини, коли прийнято було дарувати рідним і близьким обереги, а також привозити дивини та пам’ятні речі з-за кордону.

Вплив на вибір аксесуарів справив і Китай. На Сході в якості сувенірів майстри створювали порцелянові ляльки та відправляли на Захід. Такі статуетки стали з часом не тільки бажаною, але й дуже дорогим подарунком. Ними обдаровували особин королівської крові, аристократів і вищих чиновників.

Можна дарувати статуетки колегам по роботі

Більшість людей у свята вагаються з вибором презенту колегам і діловим партнерам. У робочій атмосфері головне не заходити за межу, тому сувенір повинен вибиратися з акцентом на повагу і не бути химерним.

У першу чергу потрібно дізнатися у колег, як вони ставляться до фігуркам і аксесуарів, а також уточнити, впишуться чи вони в інтер’єр.

Якщо ви хочете виділити колегу і піднести йому якусь особливу статуетку, необхідно також позначити собі бюджет. Цікаві варіанти виробів можуть виготовлятися з більш дорогих матеріалів (бронзи, слонової кістки).

Актуальними рішеннями в даній обстановці будуть:

  • мініатюрні предмети з символікою бізнесу, стабільності і успіху;
  • складні вироби, пов’язані з нейтральною тематикою;
  • фігурки ручної роботи, виготовлені під замовлення.

При виборі матеріалу елементів краще брати бронзу або металеві сплави. Тоді вироби будуть виглядати просто і презентабельно, що ідеально впишеться в ділову обстановку. Якщо відносини з колегою дозволяють, то можна знайти статуетку, яка асоціюється саме з ним. Це підкреслює особливе значення людини для вас.

Які статуетки краще підійдуть для ролі подарунка

Час йде, а мода на статуетки досі існує з єдиною відмінністю — зараз люди вкладають у них свій сенс. Приміром сьогодні можна знайти:

  1. Символ успіху і захисту. Сувенір «Золотий ключ» оберігає від нещастя, а невпевненим у собі додає впевненості. Крім цього він привертає багатство і прибуток.
  2. Сувенір «Архангел Михайло» сподобається віруючим. Він захищає від ворогів і злих духів. Так як Михаїла вважають покровителем будівництва, такий аксесуар буде актуальний в якості подарунка і для будівельників.
  3. Символ грошового благополуччя та удачі. Сувенір «Чаша» символізує процвітання. Ніжка цього аксесуара говорить про надійної підтримки. Це не тільки розкішний подарунок, але і ефективний талісман. Є повір’я, що у керівника компанії обов’язково повинен бути такий сувенір як гарантія успіху фірми.

В додаток можна відзначити універсальність таких аксесуарів, так як вони підходять в якості подарунка для чоловіків і жінок, а обмежень за віком немає.

Звідки б не пішла традиція дарувати сувеніри, це дуже хороша звичка, яка буде продовжувати жити ще довгий час. Адже так приємно отримувати в подарунок невеликий предмет, а процес пошуку і дарування його ще хвилююче і прекрасніше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України