Про це повідомили на сторінці Судово-юридичної газети.
Там зазначили, що військовослужбовець не підписує саму постанову ВЛК, а лише розписується за її отримання. Рішення ВЛК приймається більшістю голосів членів комісії й підписується головою ВЛК. Далі затверджена постанова передається військовослужбовцю для ознайомлення.
У спірних питаннях, пов’язаних із незгодою з висновками лікарів, які залучаються до медичного огляду, питаннях контролю за об’єктивністю висновків лікарів за рішенням штатної ВЛК військовозобов’язаний може бути скерований для проходження контрольного обстеження у військовий лікувальний заклад (відповідно до абзацу 3 пункту 2.12 Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України).
Якщо військовослужбовець не згоден із рішенням ВЛК щодо результатів медичного огляду, він має кілька варіантів оскарження постанови ВЛК:
Щоб оскаржити рішення комісії у судовому порядку, потрібно:
Як повідомляють адвокати, потрібно ставити не тільки підпис, а й дату, якою вам надають висновок ВЛК і обовʼязково у журналі, якщо ви не згодні, спочатку про це написати, а лише потім ставити підпис. Це не дозволить трактувати як вашу згоду і відсутність заперечень в оскарженні.
Порядок здійснення відеоспостереження у публічних місцях та на роботі пропонують врегулювати у законопроєкті 8153 «Про…
Парламент вніс суттєві зміни до українського законодавства, щоб удосконалити механізми протидії домашньому насильству. Зокрема, новий…
Загальний розмір призового фонду становитиме 190 млн дол: Усик отримає 114 млн дол, Ф'юрі отримає…
13-річна дівчинка почала жахливо плакати тільки тоді, коли літак приземлився. У п'ятницю 60-річний чоловік був…
Німеччина: Тривожні цифри отримані в результаті загальнонаціонального дослідження 70 мільйонів людей з медичним страхуванням. Все…
Це нововведення дозволить командирам покращити організацію та супроводження заходів вербування добровольців. Нагадаємо, що командирам дозволена…