Авторські статті

Чи дійсно реформаторські законопроекти Кабінету міністрів щось реформують

Володимир Парасюк розповів про розгляд законопроектів, які подав Кабінет міністрів. Це так звані реформаторські закони.

Отож, заключення  комітету: було подано 43 закони, за рішенням нашого комітету 12 з них мають корупційну складову або корупційні ризики. Велика кількість стратегічних законопроектів мають зауваження, чи недоцільність тих чи інших норм.
Один з основних законів, якому потрібно надати особливої уваги – це 1550, щодо реформування органів внутрішніх справ. Тут лише один висновок: не буде ніякого реформування міліції. Ці законодавчі ініціативи просто зроблять видимість реформ, але ніяких конкретних дій зі знищення старої системи внутрішнього захисту ми не побачимо. Аваков просто робить рокеровку в МВС і більше нічого. Тому, якщо через 2 місяці ви побачите одіозних міліціонерів на керуючих посадах – не дивуйтесь.
Якщо узагальнити, все, що подав Кабмін – це саботаж. Немає ніяких кардинальних дій, немає кроків для децентралізації влади і тим більше немає бажання виконувати вимоги Українського народу. Арсеній Петрович мав шанс змінити нашу країну, але нажаль, обрав інший шлях – й надалі утримувати стару загниваючу систему державного управління, в якій комфортно олігархам та корупційним схемам.
P.S. Всі запитують, де взяти гроші, щоб покрити дифіцит бюджету? Насправді все дуже просто – замість того, щоб ставити жорсткі умови простим людям, ви краще потрясіть олігархів, зменшіть фінансування недієвих суддів і прокурорів, а також перегляньте надзвичайно заплутані схеми фінансування у сфері нафти і газу. Я впевнений, що потрібно ставити жорсткі умови та забирати гроші у тих, кому зараз живеться дуже комфортно підсумував на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Парасюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.