ЄС|NATO

Чверть католиків підтримують АдГ у Німеччині

Недавнє дослідження інституту INSA виявило, що 26% католиків у Німеччині підтримують праворадикальну партію “Альтернатива для Німеччини” (АдГ), що є другим показником серед римо-католиків після ХДС/ХСС, які отримують 30% голосів.

Цікавим є факт, що у 2024 році Конференція католицьких єпископів одностайно визнала АдГ неприйнятною для католиків. Багато єпархій заявили, що членство в партії несумісне з церковними посадами мирян.

Під час національного заходу католиків у Вюрцбурзі організатори не запросили представників АдГ. Газета FAZ зазначила, що “церква не захистить жоден “брандмауер”.

Голова INSA Герман Бінкерт зауважив, що виключення АдГ з боку католицької спільноти не впливає негативно на партію. АдГ отримує схожу підтримку, як і серед всіх виборців.

Одним з відомих католиків партії є депутат Бундестагу Максиміліан Кра, який пов’язаний з Священницьким Братством Святого Пія X. Він прокоментував, що “День католиків має до віри стільки ж відношення, скільки соєвий стейк до яловичого філе, закликав організаторів повернутися до Євангелія”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України