Авторські статтіДіаспора

Чехія готова ввести прикордонний контроль слідом за Німеччиною та Австрією

Якщо Німеччина, а за нею і Австрія, введуть прикордонний контроль із-за міграційної кризи, то так само вчинить і Чехія.

Про це сказав виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Чехії Андрій Бабиш.

«На зустрічі Вишеградської четвірки в Будапешті був присутній канцлер Австрії Себастіан Курц. Він сказавши, що в разі відновлення Німеччиною прикордонного контролю з метою допуску біженців на свою територію, Австрія теж почне перевіряти документи на кордонах. Ми застосуємо ті ж заходь, на прикордонних пунктах будуть перевіряти документи», — сказавши Бабиш.

Андрій Бабиш і його колеги з країн Вишеградської четвірки (Словаччина, Польща, Угорщина) не поїдуть на саміт ЄС, запланований на 24 червня.

«Ми домовилися, що брати участі не будемо. На саміті будуть говорити про міграції, і ми заздалегідь не згодні з її висновками. Саміт 24 червня пов’язаний з якоюсь ситуацією в Німеччині. Наступного тижня відбудеться засідання Ради ЄС, це питання буде обговорюватися. Це ще одна причина не їхати на недільний саміт, висновки якого ми не підтримуємо», — цитує Бабиша сайт Idnes.cz.

Він пояснив, що на саміті хочуть прийняти рішення про збільшення числа співробітників агентства Frontex, відповідального за охорону зовнішніх кордонів ЄС. Бабиш переконаний: цього мало, потрібно розширити їх повноваження. «Який сенс виділяти сотні мільйонів євро на підрахунок нелегальних мігрантів? Вони повинні боротися з перевізниками», — заявив чеський прем’єр.

Бабиш додав, що на Півночі Африки потрібно побудувати центри для мігрантів, де за гроші ЄС їм забезпечать безпеку. «Ці центри повинні перебувати за межами Європи», — сказав Бабиш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh