Життя

Чотирилапий екстрасенс: прикмети про собак, які завжди збуваються

Знаючи, чому вихованець почав себе дивно вести, можна стати дуже успішним людиною

Не всі прикмети про собак отримали своє пояснення, але вони все одно працюють, впевнені езотерику. Не дарма ж наші предки тисячоліттями помічали дивацтва в поведінці собак і передавали свої знання нащадкам. Крім того, вчені довели, що собака — це чотириногий екстрасенс. Вона більш чутлива до тонкого світу і відмінно вловлює зміни в енергетиці. Тому вони можуть передбачити як глобальні катаклізми, так і локальні новини. На жаль, люди не розуміють по-собачому, тому езотерику склали ТОП візьме про собак, які завжди збуваються.

Перше, що варто зробити людині, яка тільки що стала господарем чотириногої собаки— взяти від вихованця клаптик вовни, тоді собака не загубиться і завжди знайде дорогу додому. Це пояснюється тим, що собака має гострий нюх і завжди знайде собі дорогу по запаху. Вважається, що успіх обов’язково «причепиться» до того, за ким пішла чужа собака, а на вулиці собака починає без видимої причини гавкати, коли бачить нечисть. Причина в тому, що собаки можуть бачити ауру живих істот і енергію потойбічних сутностей. Позитивна енергія її вабить, а негативна провокує лай — вона як і крики півня звертає нечисть у втечу.

Перед важливими переговорами вважається великою удачею зустріти трьох білих псів або плямистих. Тут спрацьовує правило, що якщо удача прийшла, то вона швидше за все на якийсь час затримається. А якщо собака потреться про людину, то це обіцяє велику вигоду або дарунок.

Вираз «між ними пробігла собака» теж виник не на порожньому місці. Якщо собака пробіжить між молодятами, вважається що вони скоро розійдуться. У людей, які дійсно є половинками одного цілого єдина аура. Собака її бачить як щось ціле і не стане «битися головою в стіну».

Вірити чи ні в прикмети — справа кожного, але звернути увагу на них не завадить, кажуть езотерики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України