Війна рф проти України

Чотири заводи Rheinmetall в Україні: перші серійні БМП вже до кінця року, другий завод завершенні

Німецький оборонний гігант продовжує реалізувати свої плани з будівництва заводів в Україні

Джерело: Defence Express

Минулого року, у травні, німецька оборонна компанія Rheinmetall офіційно “зайшла” в оборонно-промисловий комплекс України, створивши з акціонерним товариством “Укроборонпром” спільне підприємство у бронетанковій сфері. А раніше вже цього року повідомлялося, що в Україні було відкрито першу ремонтно-виробничу ділянку цього спільного підприємства.

Водночас днями вийшло інтерв’ю очільника німецького гіганта Rheinmetall Арміна Паппергера, який поспілкувався з виданням ТСН, в інтерв’ю якому він розповів деталі про те, як станом на сьогодні проходить оборонна співпраця України та Німеччини.

Передусім він відзначив, що Rheinmetall має “багато хороших планів” у контексті виробництва зброї в Україні, зокрема наголошує, що перший завод вже розпочав свою роботу: “Наприкінці року ми вже матимемо першу сучасну бойову машину піхоти Lynx в Україні, на сьогодні також обслуговуємо БМП та основні бойові танки”.

Водночас в інтерв’ю виданню Welt Паппергер розповів, що перша серійна партія Lynx складатиметься з 10 машин, водночас, на його думку, потреба Сил оборони України у цих БМП становить аж 3000 одиниць.

Загалом Rheinmetall планує побудувати в Україні чотири заводи – один вже працює, ще три на різних стадіях реалізації.

“Ми зараз на шляху до будівництва порохового заводу та заводу з виробництва боєприпасів, і також ми хочемо налагодити виробництво систем протиповітряної оборони, щоб ви могли себе захищати”, – відзначив Паппергер.

Згодом він додає, що другий завод “вже на підході” і що він тепер наполягає на прискорення процесів через нестачу часу.

Нагадаємо, що якщо говорити про завод з виробництва боєприпасів, то фактично йдеться про будівництво “під ключ”, і раніше були озвучені його строки та вартість, а саме два роки та “тризначний діапазон у мільйонах євро”. Для порівняння, будівництво боєприпасного заводу в Угорщині тривало трохи більш як півтора року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України