Чотири кращих вправи від обвислого живота

Вправа 1

Глибоко вдихніть животом, максимально випинаючи черевну стінку. Раз, два, три, чотири, п’ять. Розслабилися, видихнули все повітря через рот. Втягнули живіт в собі, підтягуючи його до шлунку. Як ніби ви хочете заховати його під ребра. Затримали дихання. Раз, два, три. Знову вдихнули, повторюючи вправу стільки разів, скільки вам років.

Якщо ви не можете виконати відразу таку кількість повторів, то протягом дня продовжите його робити. Адже це вправу можна виконувати і стоячи, і сидячи непомітно для оточуючих. Повірте, ця вправи чудово справляється з жировими відкладеннями на животі і масажує органи черевної порожнини.

Вправа 2

«Зла кішка». Встаньте на коліна, обіпріться на долоні. Максимально вдихніть носом, втягуючи живіт під ребра, вигніть спину вгору. Опустіть голову вниз до грудей. У вас повинна вийти поза «h» – поза злий кішки, коли вона раптово зустрілася з собакою.

Затримали подих, на рахунок вісім видихнули, розслабилися. Повернулися у вихідне положення. Повторюємо три рази.

Вправа 3

Наступну вправу, швидше за все, ви знаєте з дитинства, ще з уроків фізкультури. Але це ніяк не применшує її ефективність. Воно також допомагає прибрати живіт, трохи підтягнути обвислі боки, зменшити жирові відкладення на талії. Отже, лежимо на рівній поверхні, руки за головою. Ноги трохи зігніть і стопи поставте на підлогу. Раз, підняли торс і тягнемося лівим ліктем до правого коліна. Два, повернулися у вихідне положення. Три, тягнемося правимо ліктем до лівого коліна. Чотири, повернулися у вихідне положення.

Повторюємо стільки разів, скільки вистачить сил. Тільки не перестарайтеся в перший раз. Інакше, наступного разу вам не захочеться робити це чудова вправо, або не зможетеі з-за болю в м язах. Краще поступово збільшувати навантаження на базові м’язи, ніж зупинитися на півдороги.

І ще пара слів про цю вправу. Воно стимулює роботу косих м язів живота, які в свою чергу спалюють жир в області талії і підтягують шкіру на боках.

Вправа 4

Ця вправа найцікавіша. Вправа так і називається приємним словом «Відпочинок». Лежимо на спині. Розведіть коліна широко в сторони, і під коліна підкладіть стопи. Праву стопу під ліве коліно, а ліву стопу – під праве коліно. Ця вправа ще і робить еластичними м’язки з зовнішньої сторони стегна. Будьте акуратні, не розтягуйте сильно коліна в перший раз, щоб не пошкодити зв’язки.

З кожним днем у вас буде виходити все краще і впевненіше. Покладіть долоні на підлогу або ліжко біля тулуба. Повністю розслабтеся, закрийте очі, думайте про хороше. Тільки не засніть знову. Полежали хвилинку-дві, помріяли. Тепер можна вставати з ліжка. Прийміть контрастний душ. Він дасть вашому організму додатковий поштовх до спалювання жиру, прискорюючи обмін речовин.

От і все.

Всього 10 хвилин в день найпростішою та найбільш приємною ранкової зарядки допоможуть вам прибрати живіт, стати стрункішою і життєрадіснішою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh