Чорновіл : Ролик за участю предстоятелів ряду українських церков з закликом до миру – ошуканство

Ви бачили це ошуканство? Я про ролик від Зеленське-продакшен за участю предстоятелів ряду українських церков з закликом до миру. Так от, кожного з учасників, користуючись їх довірливістю та декларуючи благу мету, попросили зачитати на камеру пару коротких уривків більшого тексту з закликом до молитви за мир і порозуміння між усіма українцями (абсолютно всіма, а не лише з Кримом і Донбасом) – пр оце повідомив Тарас Чорновіл на своїй сторінці у фейсбук.

Переважна більшість з ієрархів говорили абсолютно нормальні речі, без жодних сумнівних тез. А потім був монтаж і в текстовці появилися слова головного московського попа Онуфрія (на 15 секунді, на 2хв.30 секунд та в самому кінці), з яких усе стало зрозуміло.

Усі духовні особи, які закликали молитися за мир, повернутися до взаємної братньої любові й порозуміння тощо, виявилися лише фоном до заклику про прямі переговори саме з терористами. Цього так хоче Путін і про це прямо говорить у ролику його підручний – предстоятель УПЦ-МП Онуфрій. При монтажі прозівали й у ролику проскочило не відсічена згадка у Блаженнішого Святослава крім кримчан і дончан ще й про львів’ян. Далі міг бути й перелік ще інших регіонів, але це вже таки відсікли. От так і вийшов з добрих слів, звернених до всіх українців, політичний маніфест лише до жителів Криму й Донбасу про прямі переговори…

Прослухати цю маніпуляцію можна, наприклад, тут:
https://ua.interfax.com.ua/news/video/587009.html

Отака підлість. Може хоч це відкриє очі часточці тих бездумних ЗЕ-процентів (бо громадянами їх називати якось неохота). Бо можна на камеру скільки завгодно озвучувати гучні заяви до Путіна, але, водночас, проштовхувати його стратегічний план в Україні.

На жаль, гарними словами (тими, які показали предстоятелям) підкупили й дуже гідних людей – найперше – Патріарха УГКЦ Блаженнішого Святослава. У тих словах, які він говорить, нема жодної політики, тим більше пропутінської. Переконаний, що і в усьому тексті, який йому показали, нічого єретичного не було. Тепер буде наука – хто в нас преЗЄдент і чи можна йому довіряти.

Хороші радники виявилися в митрополита Епіфанія або ж він сам відчув загрозу.

Предстоятель ПЦУ відмовився від участі в записі ролика. В такому оточенні дійсно чуття загострюються до краю…

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh