Новини

Чорна п’ятниця: на що звертати увагу при купівлі одягу

В останню п’ятницю листопада у багатьох країнах розпочинаються масштабні розпродажі у різноманітних торгових мережах. Людям пропонують купити побутову техніку, косметику, товари для дому, одяг та взуття за низькими цінами. Чорна п’ятниця одяг стає чудовою альтернативою традиційному шопінгу, адже вдасться зекономити від 50% вартості на речах.

Як купувати у Чорну п’ятницю, щоб не прогадати

Щорічні масштабні розпродажі в останню п’ятницю листопада вже стали традиційними у США та Європі. У цей день люди вишиковуються у величезні черги, щоб «урвати» бажаний товар за низькою ціною. Проте важливо не попастися на гачок кмітливих маркетологів. Ажіотаж та загальне піднесення сприяють тому, люди купують речі на емоціях. Вдома вони розуміють, що частина товарів непотрібна.

Щоб уникнути надмірного споживання та незапланованих витрат, варто скористатися кількома рекомендаціями від торгових експертів.

  • Складіть список речей, які дійсно потрібні. Перед походом у магазин варто переглянути одяг у шафі, щоб не купувати товари, які вже лежать на полиці.
  • Визначте бюджет. Люди в оточенні знижок та конкурентів у вигляді інших покупців часто перестають рахувати гроші, можуть «залізти» у кредитний ліміт. Щоб не тратити надмірно, варто взяти готівку та залишити банківські карти вдома.
  • Купуйте в інтернет-магазинах. На онлайн майданчиках ніхто не буде підштовхувати зробити покупку. Важливо перевірити умови роботи магазину: чи є обмін, повернення товарів, вартість доставки тощо.
  • Порівнювати ціни. До Чорної п’ятниці варто готуватися заздалегідь. Часто недобросовісні продавці підіймають вартість товарів за кілька днів до розпродажу. Таким чином з урахуванням знижки продукція коштуватиме, як раніше (а в деяких випадках дорожче). Тому варто моніторити ціни за кілька днів до події.

Що вигідно купувати у Чорну п’ятницю

Розпродажі стають чудовим способом знайти подарунки для рідних та друзів напередодні Різдвяних свят. Магазини пропонують багато косметичних засобів, товарів для дому, книг, аксесуарів. Таким чином вдасться знайти приємні дрібнички для подарунків. Вигідно купувати одяг, особливо класичні речі, які не виходять з моди протягом кількох сезонів.

При покупці побутової техніки у Чорну п’ятницю вдасться суттєво зекономити, адже навіть 10-20% знижки відчутно позначається на бюджеті. Часто люди очікують сезонних розпродажів, щоб купити смартфони та електроніку. Щорічні знижки розповсюджуються не лише на товари, а й на послуги. Наприклад, чимало компаній          пропонують знижки на освітні курси, майстер-класи, тренінги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України