Чому в 2018 не можна погоджуватися на «недовідносини»

Настав момент!

У минулому році ви змирилися зі своїми відносинами, посадою, друзями і з тим, з ким проводите свій час. Ви ставили себе, свої цілі та потреби на друге місце, тому що не усвідомлювали своєї цінності. Ви не знали, хто ви. Але настав час це змінити і відновити любов до себе.

У 2018 році прийшов час підібрати шматочки вашого розбитого серця і частини минулого, які диктували вашу нинішню життя і майбутнє, а також усунути негативних людей з вашого минулого, за яких ви трималися.

У 2018 році настав момент, коли ви повинні наново відкрити довіру до себе і пробачити себе за помилки і хибні обіцянки. Настав час пробачити людей, які зрадили вас, бо ненависть не принесе вам нічого доброго. Побажайте їм здоров’я, відпустіть їх і продовжуйте жити.

Нарешті, прийшов час припинити миритися з посередніми побаченнями, нудними розмовами і невпевненістю в любові.

Настав момент поставити себе на пріоритет і полюбити себе. Знати, що навіть враховуючи недоліки, ви — прекрасні. Відкрити серце виключно людям, які дадуть відповідь вам взаємністю.

Перестаньте сумувати за минулими коханцями, ганятися за холодними і негідними людьми, дарувати свою любов не тій людині. Будьте прискіпливі, егоїстичні, перебірливі. У вас одне серце і душа, тож поводьтеся з ними дбайливо і переконайтеся, що ви вручаєте їх тому, хто буде з ними обережний, лагідний і ніжний.

Настав час перестати обманювати себе, вважаючи, що «недовідносини» перетворяться на справжню любов або ваш колишній повернеться у ваше життя і перетворить її в казку.

У вас є тільки одне життя. Тому вибирайте з розумом. І завжди пам ” ятайте, що ваше серце священне і його варто віддати тому, хто зможе берегти його, немов найцінніше, що у нього є.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh