Війна РФ проти України

ISIS: Росія може виготовляти на місяць до 200 дронів-камікадзе Shahed-136. Фото

Чому треба звернути увагу на нові знімки заводу РФ по виробництву Shahed-136

Прогрес РФ по виробництву Shahed-136 значно вищий, аніж вважалось раніше

Джерело: Defence Express

В наших ЗМІ циркулюють супутникові знімки від Інституту науки та міжнародної безпеки (ISIS), які зображають прогрес рашистів у зведенні заводу в так званій “економічній зоні Алабуга” для виробництва іранських дронів-камікадзе Shahed-136 або ж “Герань-2”.

Ці знімки відображають стан об’єкта на вересень 2023 року. І якщо опиратись на текст доповіді від ISIS, то маємо чіткий маркер не тільки щодо того, наскільки росіяни успішні в плані побудови потужностей заводу, але й також – щодо темпів власного виробництва “Шахедів” для ударів по енергоінфраструктурі України.

Для початку варто акцентувати, що дослідники ISIS розподіляють корпуси "Алабуги" під індексами 8.1 та 8.2.
Для початку варто акцентувати, що дослідники ISIS розподіляють корпуси “Алабуги” під індексами 8.1 та 8.2.

 

Корпус 8.1 частково відведений під виробництво “Шахедів”, але там планується виготовляти й дрони інших типів, корпус 8.2. – повністю під виробництво лише “Шахедів”. Водночас, обидва корпуси досягли рівня повної технічної готовності, як це передбачала проектна документація по “Алабузі”.

При цьому до того ж корпусу 8.2 є також прибудова розміром 20 на 55 метрів, яка може використовуватись для випробувань двигунів під БПЛА. І від цього ж корпусу веде хід до однієї із частин корпусу 8.1. що свідчить про уже побудований замкнутий цикл виробництва “Шахедів” на цьому підприємстві.

Чому треба звернути увагу на нові знімки заводу РФ по виробництву Shahed-136

Цікаво, що на цьому підприємстві вже також зведено повний периметр фізичної охорони. І також – стоянка на 300 автомобілів, що заодно свідчить про специфіку персоналу, який працює на “Алабузі”.

Ну а в свою чергу, як доповнюють експерти ISIS, поточний стан готовності корпусів заводу чітко свідчить про те, що рашисти уже вийшли на той етап, коли вони можуть уже самостійно виготовляти окремі важливі вузли до “Шахедів”, та виготовляти на місяць до 200 дронів-камікадзе цього типу.

Чому треба звернути увагу на нові знімки заводу РФ по виробництву Shahed-136

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України