Здоров'я

Чому шкідливо пити холодну воду

крижана водаНайбільшої шкоди холодна вода завдає травній системі людини.

Дослідники повідомили, що їм вдалося довести шкоду крижаної води для організму людини: вони з’єднання ясували, що пити її не варто в будь-якому випадку, а особливо небезпечно може бути вживання в жарку погоду.

Вчені кажуть, що багато хто вважає за краще пити холодну воду, щоб швидше втамувати спрагу, проте це погано і призводить до серйозних проблем. За словами дослідників, набагато краще просто пити прохолодну воду або воду кімнатної температури. Такою водою набагато швидше можна втамувати спрагу, а крім того, шкоду для шлунковокишкового тракту буде менший.

Прочитайте про Дивовижні лікувальні властивості свіжої кропиви

В цілому, вчені кажуть, що найбільший шкоду холодна вода завдає травній системі людини. Виявляється, в результаті прийому холодної води звужуються судини, що призводить до уповільнення процесу обробки їжі.

Крім того, після вживання крижаної води, організм не отримує поживні речовини, оскільки температура тіла становить приблизно 36,6 градуса, а якщо на тіло впливають холодом, то воно змушене відновлювати баланс температури, що призводить до витрати енергії. У результаті людині не вистачає набору мікроелементів.

Також при вживанні дуже холодної води у спечу є ризик отримати застуду, яка також може дати ускладнення. Занадто холодна вода стимулює блукаючий нерв, у результаті починається процес уповільнення ритму серця, що небезпечно для життя. Таким чином, вчені говорять, що важливо дбати про правильну температури вживаної води!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України