Чому шкідливо їсти багато фруктів

Фрукти, мабуть, є самим багатим джерелом вітамінів. З дитинства нам постійно твердили про їх користь. Але дієтологам іноді доводитися стикатися з пацієнтами, які уникають фруктів повністю із-за вмісту в них вуглеводів і цукру, в тій годину як інші явно переїдають. Чи можна їсти занадто багато фруктів і що в принципі означає «занадто багато»?

Що значить їсти занадто багато фруктів?

Як правило, людям необхідно від двох до чотирьох порцій фруктів в день, або одна чашка, або шматочок розміром з бейсбольний м’яч. Якщо рівень активності людини змінюється день у день, його потреби у плодах також можуть змінитися. Наприклад, жінки часто їдять одну порцію фруктів з сніданком, а іншу — як частина денної трапези. Але під час тренувань можна додати третю порцію, наприклад, невеликий банан перед фізичними заняттями. Тим не менш, для активних чоловіків, підлітків і високих молодих жінок з активною роботою чотири порції на день є нормою. Деяким спортсменам необхідно також є більше фруктів, ніж чотири порції в день, але це не стосується значною для більшості звичайних людей.

Фрукти, як відомо, є основним джерелом вуглеводів. Одне середнє яблуко, чашка лохини і маленький банан містять по 20 грамів вуглеводів. Важливо одержувати в нашому щоденному раціоні здорове кількість вуглеводів, щоб підживлювати активність клітин. Але коли ми їмо більше вуглеводів, ніж можемо спалити, їх надлишок перетворюється в жир.

Скільки потрібно їсти фруктів?

З цієї причини загальне споживання вуглеводів, включаючи фрукти, повинне відповідати вашим потребам енергії, які засновані на зрості, вазі, полі, віці, рівень фізичної активності. Чим вище у вас ріст і чим більше вага, тим більше потрібно вуглеводів, а значить і фруктів.

Чоловіки зазвичай мають більшу потребу у вуглеводах, ніж жінки. Молодим людям вони необхідні більше, ніж літнім, а активним більше, ніж неактивним. Чоловіки в середньому вище, ніж жінки, і навіть при однаковому зростанні у них більше м’язової маси, і тому їм потрібна додаткова енергія. Наприклад, якщо ви маленька жінка, у якої сидяча робота, і ви не є фанатом фізкультури, то вам потрібно вживати фрукти набагато менше, ніж високому, м’язистому чоловікові з фізичною роботою.

У будь-якому випадку, якщо ви не спалюєте вуглеводи, то надлишок фруктів в раціоні — шкідливо для здоров’я! Любите їсти фрукти ввечері, спробуйте обмежити свою порцію, скажімо, однією чашки винограду. Інакше надлишок вуглеводів відобразиться на ваших стегнах або талії!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh