Авторські статтіЗдоров'я

Чому шкідливо їсти багато фруктів

Фрукти, мабуть, є самим багатим джерелом вітамінів. З дитинства нам постійно твердили про їх користь. Але дієтологам іноді доводитися стикатися з пацієнтами, які уникають фруктів повністю із-за вмісту в них вуглеводів і цукру, в тій годину як інші явно переїдають. Чи можна їсти занадто багато фруктів і що в принципі означає «занадто багато»?

Що значить їсти занадто багато фруктів?

Як правило, людям необхідно від двох до чотирьох порцій фруктів в день, або одна чашка, або шматочок розміром з бейсбольний м’яч. Якщо рівень активності людини змінюється день у день, його потреби у плодах також можуть змінитися. Наприклад, жінки часто їдять одну порцію фруктів з сніданком, а іншу — як частина денної трапези. Але під час тренувань можна додати третю порцію, наприклад, невеликий банан перед фізичними заняттями. Тим не менш, для активних чоловіків, підлітків і високих молодих жінок з активною роботою чотири порції на день є нормою. Деяким спортсменам необхідно також є більше фруктів, ніж чотири порції в день, але це не стосується значною для більшості звичайних людей.

Фрукти, як відомо, є основним джерелом вуглеводів. Одне середнє яблуко, чашка лохини і маленький банан містять по 20 грамів вуглеводів. Важливо одержувати в нашому щоденному раціоні здорове кількість вуглеводів, щоб підживлювати активність клітин. Але коли ми їмо більше вуглеводів, ніж можемо спалити, їх надлишок перетворюється в жир.

Скільки потрібно їсти фруктів?

З цієї причини загальне споживання вуглеводів, включаючи фрукти, повинне відповідати вашим потребам енергії, які засновані на зрості, вазі, полі, віці, рівень фізичної активності. Чим вище у вас ріст і чим більше вага, тим більше потрібно вуглеводів, а значить і фруктів.

Чоловіки зазвичай мають більшу потребу у вуглеводах, ніж жінки. Молодим людям вони необхідні більше, ніж літнім, а активним більше, ніж неактивним. Чоловіки в середньому вище, ніж жінки, і навіть при однаковому зростанні у них більше м’язової маси, і тому їм потрібна додаткова енергія. Наприклад, якщо ви маленька жінка, у якої сидяча робота, і ви не є фанатом фізкультури, то вам потрібно вживати фрукти набагато менше, ніж високому, м’язистому чоловікові з фізичною роботою.

У будь-якому випадку, якщо ви не спалюєте вуглеводи, то надлишок фруктів в раціоні — шкідливо для здоров’я! Любите їсти фрукти ввечері, спробуйте обмежити свою порцію, скажімо, однією чашки винограду. Інакше надлишок вуглеводів відобразиться на ваших стегнах або талії!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.